Ana Sayfa » Müzik » Cüneyt Özdemir’den Rapçileri FETÖ’cülükle Suçlayanlara Sert Eleştiri

Cüneyt Özdemir’den Rapçileri FETÖ’cülükle Suçlayanlara Sert Eleştiri

oduller-reklam-banner

Gazeteci Cüneyt Özdemir, Yeni Şafak Gazetesi’nin “Susamam” ve “Olay” şarkısını seslendiren rapçileri hedef göstermesi üzerine sert çıkışta bulundu.

Cüneyt Özdemir, Youtube kanalından yaptığı yayında, rapçileri FETÖ’cülükle, DHKP-C ve  PKK örgüt üyesi olmakla suçlayan Yeni Şafak Gazetesi’ni sert sözlerle eleştirdi. Özdemir, şunları söyledi:

“Bu rapçileri yarın bir gün, FETÖ’cü ilan ederlerse şaşırmayın dedim etmişler bile. Bi uyandım, ben ırkçı faşist olmuşum, rapçiler de FETÖ’cü. Zaten hepsinin seceresi çıkmış, hemen emniyetten bütün sabıka kayıtları çıkmış. FETÖ’cü, PKK’lı, DHKP-C’li çıkmışlar. Artık boşvermişler isim bulmaya, bunların hepsine ‘kokteyl örgüt’ demişler. Bari bu kadar tembellik yapmayın. İnsanları tutuklayacaksınız, suçlayacaksınız belki ama ‘Bunlar zaten terörist’ deyin geçin o zaman, bir örgüt ismi takmayın.”

Özdemir, “Gülüyoruz ama hepimiz için ağlanacak bir durum aslında. Yapmayın etmeyin, bırakın insanlar biraz nefes alsın, seslerini  duyursun, özgürlük böyle bir şeydir.” diyerek özgürlük çağrısı yaptı.

İşte O Video:

Yeni Şafak Gazetesi, geçtiğimiz günlerde “Susamam” şarkısını seslendiren 17 rapçiyi ve “Olay” şarkısını seslendiren Ezhel’i FETÖ’cülükle suçlamış ve bu rapçilerin sabıka kaydı olduğu iddiasını ortaya atmıştı. İddialara rapçi Hayki, “Bazen sadece ön görürsün. 2012’de FETÖ tehlikesini bağıra bağıra anlatmaya çalışıyordum. Siz biraz geç kalmışsınız” sözleriyle karşılık vermişti.

İlgili Haber: http://muzikonair.com/yeni-safaktan-susamam-sarkisina-pkk-feto-suclamasi/

oduller-reklam-banner
● haberalani
Başlıklar

İlginizi Çekebilir