Ana Sayfa » Müzik » Defne Samyeli, Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya Hakkında Konuştu

Defne Samyeli, Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya Hakkında Konuştu

oduller-reklam-banner

Defne Samyeli, Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya birlikteliği ile ilgili konuştu. Doludizgin aşk yaşadığı eski sevgilisi Cem Yılmaz’ın Serenay Sarıkaya ile ile yeni bir aşka yelken açması ile ilgili konuşan Defne Samyeli, ihanet iddiaları hakkında da konuştu. Ünlü şarkıcı ve sunucu, ”Ben bilmiyormuşum, görememişim. Hiç ihtimal vermedim ve konduramadım. Lütfen beni mazur görün” açıklamasında bulundu.

Defne Samyeli şu sözleri kullandı;

”Büyük laflar etmeyelim. Benim birkaç söz borcum var. O da siz basına… Ben asılsız haberlerden dolayı çok tramvalar yaşadım. O yüzden ön yargılarım var. Ekim ayında 3. şahıslar hakkında çıkan haber üzerine bir yazı yazdım ve sosyal medyadan yayınladım. Bugüne geldiğimizde ise yeni ve sürpriz şekilde öğrendiğim gelişmelere baktığımız zaman, bu haberleri işini doğru yapan arkadaşlar yazıp, dökmüşler. Ben bilmiyormuşum. Görememişim. Hiç ihtimal vermedim ve hiç konduramadım. Beni lütfen mazur görün. Size haksızlık etmişim. Daha fazlasını söyleyemem. Hiç yakışık olmaz. Bana yakışmaz. Siz neler yaşıyorsanız, ben de onları yaşıyorum.”

Defne Samyeli bu açıklamasıyla gündem damgasını vurdu. Serenay Sarıkaya ve Defne Samyeli sosyal medyanın en çok konuşulan konuları arasına girdi.

Defne Samyeli, Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya Hakkında Konuştu

 

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir