Ana Sayfa » Müzik » Demet Akalın – Ahmet Aslan Düetinin Perde Arkasındaki Candan Erçetin Gerçeği!..

Demet Akalın – Ahmet Aslan Düetinin Perde Arkasındaki Candan Erçetin Gerçeği!..

oduller-reklam-banner

Demet Akalın – Ahmet Aslan Düetinin Perde Arkasındaki Candan Erçetin Gerçeği!..

ATV’de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin bir sahnesinde, Aşık Mahzuni Şerif’in Çeşm-i Siyahım türküsünü Kürt sanatçı Ahmet Aslan ile Demet Akalın birlikte seslendirmiş, bu sürpriz üzerine kısa sürede popüler haline gelen düet hakkında basında pek çok haber yer almıştı…

MüzikOnair ekibi, Ahmet Aslan – Demet Akalın Çeşm-i Siyahım düetinin perde arkasını araştırdı ve çarpıcı bilgilere ulaştı!

Kalan Müzik tarafından yapılan çalışma için öncelikle Candan Erçetin’e teklif götürüldüğü bilgisine ulaşıldı. Candan Erçetin’in Çeşm-i Siyahım türküsünü kendisinin seçtiği, hatta stüdyoya girip Ahmet Aslan ile düet olarak okumak istediğini, Kalan Müzik’in de bu teklifi kabul ettiği bilgisine ulaşıldı.

Daha sonra stüdyoda şarkıyı okuyan Candan Erçetin’in Kalan Müzik yetkililerini arayarak okumasının içine sinmediğini, bir daha şarkıyı seslendirmek istediğini belirtmesi üzerine Kalan Müzik yetkilileri “Kaprise gelemeyiz…” şeklinde tavır sergileyerek alelacele Demet Akalın’a teklif götürerek Demet Akalın ile anlaşma sağladıkları öğrenildi.

Böylelikle Candan Erçetin’in Ahmet Aslan ile yapacağı düet fikri, türkü seçimi ve şarkı okuması çalışmaları Kalan Müzik tarafından Demet Akalın’a uyarlanarak gerçekleştirildiği yine gelen bilgiler arasında yer alıyor.

İŞTE ÇOK KONUŞULAN DEMET AKALIN – AHMET ASLAN ÇEŞM-İ SİYAHIM DÜETİ VE DİZİDEKİ SAHNESİ

Gelişmeleri MüzikOnair’dan takip edebilirsiniz!..

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir