Ana Sayfa » Müzik » Demet Akalın Berkay’ı Kovdu mu ?

Demet Akalın Berkay’ı Kovdu mu ?

oduller-reklam-banner

Demet Akalın-Okan Kurt çiftinin önceki gün evlerinde verdiği barbekü partisi neşeli başladı, gergin bitti. Partiye katılan ünlü isimlerden popçu Berkay bir diğer konuk Binnaz Avcı ile kapışınca evden kovulmuş.

Demet Akalın-Okan Kurt çifti geçtiğimiz günlerde evlerinde barbekü partisi verdi. Partiye Merve Boluğur-Murat Dalkılıç, şarkıcı Berkay ve sevgilisi Özlem Katipoğlu, Binnaz Avcı, Esra Balamir, Erdem Kınay ile Hasan Yenilmez katılmıştı.

Demet Akalın Berkay’ı Kovdu mu ?

İlerleyen saatlerde Berkay ile Binnaz Avcı tartışmış. Berkay, “Yanındaki kadınlarla ünlü oldun” diyen Avcı’ya küfredince ev sahibi Kurt’un hışmına uğramış. Yaşananlar üzerine Demet Akalın, “Evimi hemen terk et” diyerek Berkay’ı evden kovmuş.

Haberturk Magazin Faik ERDEMLİ

Demet Akalın, kızı Hira’nın Berkay ile olan fotoğrafını instagram’da yayımlayıp altına not düştü. “Biz yokken bile evimize girebilen küçük kızımızı emanet ettiğimiz kardeşimizdir Berkay!benim can kardeşim Okanın can kardeşidir insanları üzmek için yaptığınız hesaplara bizi karışdırmayın! Seni seviyoruz habertürkdeki haberi okuyunca utandım sana yapılan bu çirkinlik umarım son bulur” dedi.

Demet Akalın Berkay’ı Kovdu mu ?

oduller-reklam-banner
● MüzikOnair

İlginizi Çekebilir