Ana Sayfa » Müzik » Demet Akalın’ın Gözyaşları!..

Demet Akalın’ın Gözyaşları!..

oduller-reklam-banner

Bir yıl içinde Bostancı Gösteri Merkezi’nde verdiği 5. konserini de hıncahınç dolduran Demet Akalın, rakiplerine bir kez daha fark attı. Konserindeki sürprizleriyle hayranlarını sevince boğan Demet Akalın performansıyla olduğu kadar konserinin tüm gelirini Mehmetçik Vakfına bağışlamasıyla ayakta alkışlandı.

Bugüne kadar çıkardığı şarkılarla her defasında dinlenme ve satış rekorları kıran Pop Müziğin kraliçesi Demet Akalın dün akşam yoğun konser maratonu içinde bir kez daha Bostancı Gösteri Merkezi sahnesindeydi. Bir yıl içinde beş kez Bostancı sahnesinde hayranlarıyla buluşarak rakiplerine bir kez daha fark atan Demet Akalın, performansı ve sürprizleriyle yine unutulmaz bir geceye imza attı.

Gülşah Saraçoğlu imzalı iki kostümü ile beğeni toplayan Demet Akalın konserinde dünden bugüne kadar hit olmuş şarkılarını söyledi. Her zamanki gibi dansçılarının eşlik ettiği konserinde Demet Akalın‘ı Tan Taşçı, Aslı Hünel, Özlem Yıldız, Selim Çiğerci, Deha Bilimler, Samsun Demir gibi bir çok ünlü isim ön sıralardan izledi.

Konser sırasında bir ara hayranlarına seslenen Demet Akalın “bugün konseri yapıp yapmamakta kararsız kalmıştım. Biz bugünün bu konserin tüm gelirini Mehmetçik Vakfına bıraktık” derken göz yaşlarını tutamadı.

Mehmetçik Vakfının daimi destekçisi ve bağışçısı olan Demet Akalın ‘a konser öncesi kulisinde bir önceki bağış için vakıf yetkilileri tarafından bir plaket taktim edildi…

oduller-reklam-banner
● Misafir
Başlıklar

İlginizi Çekebilir