Ana Sayfa » Müzik » Demet Akalın’ın Yazım Yanlışını Düzeltirken Kendisi De Yaptı

Demet Akalın’ın Yazım Yanlışını Düzeltirken Kendisi De Yaptı

oduller-reklam-banner

Demet Akalın, Berna Laçin’in pedofili ifadeler içeren bir kitabı gülerek eleştirmesine tepki gösterdi. Ünlü şarkıcı, Berna Laçin’e adeta ateş püskürdü.

Berna Laçin, çocuk istismarını özendirdiği ve pedofili içerdiği ileri sürülen kitapla ilgili, ‘Çocuk istismarını bir film ya da kitapta anlatmak pedofili değildir, buna özendirmek, bunu normal olarak yansıtmak pedofilidir. O zaman hiç tecavüzü filan konu alan film olmasın! Ama cehaletin de bir sınırı olsun ya bunları mı konuşacağız oturup Twitter’da…” dedi.

Sosyal medyada tepki gören Berna Laçin’ bir tepki de Demet Akalın’dan geldi. Akalın, ‘Spermleri ağzından boşlttığı yerleri anlat belki güler onada’ yanıtını verdi.

Berna Laçin ise ‘Saldırınız niye? Okumadığım kitaplarla ilgili ne gibi bir soru bu? Zümrüt Apartmanı’nı dün şikayet ettim diye mi? Bu arada sizin mesajınızdan ‘da’ ayrı yazılır. Gülmem de böyle saçma sapan sorulardandır’ dedi.

Demet Akalın’ın yazım yanlışlarını düzelten Berna Laçin’in kendisi de yazım yanlışı yapması dikkat çekti. Laçin, ‘mesajınızda’ yerine ‘mesajından’ ifadesini kullanmasıyla kendisi de yazım yanlışı yaptı.

Demet Akalın’ın Yazım Yanlışını Düzeltirken Kendisi De Yaptı

Demet Akalın’ın Yazım Yanlışını Düzeltirken Kendisi De Yaptı

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir