Ana Sayfa » Keyif » Demet Şener, İbrahim Kutluay’ın Yasak Aşkına Dava Açtı!..

Demet Şener, İbrahim Kutluay’ın Yasak Aşkına Dava Açtı!..

oduller-reklam-banner

Evli kaldıkları 15 yıl boyunca “her daim beraberiz” diyen Demet Şener ile İbrahim Kutluay’ın evliliği İbrahim Kutluay’ın ihanetinin ortaya çıkması sonucu olaylı bir şekilde bitmişti.

10 milyon tazminat isteyen, zina ve aldatma, haysiyetsiz yaşam sürme üzerine dava açan Demet Şener, 19 Ocak’ta sonuçlanan davada şiddetli geçimsizlikten boşandığı halde, mahkeme Türkiye’nin gördüğü en yüksek tazminatına 1 milyon 350 bin lira almasına hükmetti.

Demet Şener, bu kez İbrahim Kutluay’ın yasak aşk yaşadığı, kendini mağdur eden Edvina Sponza’ya da hem maddi hem de manevi tazminat davası açtı.

BELİRSİZLİKLER AYDINLANACAK

6 Mart Salı günü Çağlayan Adliyesinde saat 10.30’da görülecek dava dosyasında Edvina Sponza’nın İbrahim Kutluay ile çekilmiş fotoğrafları, tüm mesajları, Demet Şener’in evine Edvina Sponza’nın özel şoförüyle gönderdiği delilleri mahkemeye bizzat sunulacağı öğrenildi.

DEMET ŞENER AVUKATLARIYLA BİRLİKTE DAVAYA KATILACAK

Her davaya gelen Demet Şener’in bu davaya da bizzat katılacak. Tüm delillerin sunulacağı ve şahitlerin dinleneceği davada, Edvina Sponza’nın davanın basına kapalı yapılmasını mahkemeden talep ettiği ve olumsuz yanıt aldığı öğrenildi.

Gelişmeleri Müzikonair’dan takip edebilirsiniz!..

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir