Ana Sayfa » Müzik » Albüm & Single » Demirbey – Saçlarını Yol Getir Yayında

Demirbey – Saçlarını Yol Getir Yayında

oduller-reklam-banner

Demirbey, 2O yıl önce usta sanatçı İbrahim Tatlıses’in seslendirdiği “Saçlarını Yol Getir ” isimli türküsünü, Anadolu rock tarzında coverlayarak Türkiye’de bir ilke imza attı.

Demirbey yeni çalışmasını,Yıldız Tilbe’nin de yapımcılığına devam eden Özdemir müzik etiketiyle,tüm dijital platformlarda geçtiğimiz günlerde müzikseverlerin beğenisine sundu.

Sözleri Aşık Fakir-Rıza Karahan’a aranjesi Serhat Çay’a ait olan “Saçlarını Yol Getir ” adlı cover çalışmada, farklı sound ve Demirbey’in Anadolu rock tarzındaki kendine has yorumu da dikkat çekici güzellikte…

Esra Erol’dan Sahnelere
Birkaç yıl öncesine kadar raiting rekorları kıran Esra Erol’un sunduğu izdivac programında bulunan ve hem programın hem de izleyicilerin adeta fenomeni haline gelen Demirbey, reyting savaşlarının ortasında gelen teklif üzerine Zuhal Topal’ın izdivaç programına transfer olmuştu. O dönemde de müzikle her zaman iç içe olan Demirbey;seslendirdiği şarkılardaki performansıyla izleyicilerden tam not almıştı.

Annesinin En Sevdiği Türküydü
Bir yandan usta sanatçı İbrahim Tatlıses’in yıllar öncesinde söylediği türküyü,Anadolu rock tarzında seslendirmenin heyecanını yaşayan Demirbey; diğer yandan da rahmetli annesinin en sevdiği türküyü söylemenin buruk bir mutluluğunu yaşıyor.

Klip İçin Rota Nevşehir
Ümit Karadağ yönetmenliğinde Kapadokya’da gerçekleştirilen “Saçlarını Yol Getir”in klip çekimlerinde birbirinden güzel görüntüler ortaya çıktı.
Gerek youtube gerekse sosyal medya platformlarında müzikseverlerin begenisini toplayan Demirbey , kısa bir zaman diliminde de,iddialı tıklanma sayısına ulaşarak izleyicilerden tam not aldı.

Anadolu Rock’taki Boşluğu Dolduracağım
Anadolu rock tarzı şarkısı için Türkiye’de “Saçlarını Yol Getir” i coverlayıp; seslendirerek bir ilke imza atmanın heyecan ve mutluluğunu yaşayan Demirbey, “Anadolu rockta bir boşluk var.Bu yolda ilerleyerek;bu boşluğu kendi tarzımla dolduracağım” dedi.

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir