Ana Sayfa » Müzik » Denisa Gültekin Rap Şarkısı İçin Tarih Verdi

Denisa Gültekin Rap Şarkısı İçin Tarih Verdi

oduller-reklam-banner

BAU Radyo’nun eğlenceli ve enerjik radyo programcısı Enes Demirci’nin bu haftaki konukları müzik yapımcısı Ender Çabuker ve sanatçı Denisa Gültekin oldu.

Yeni şarkılarının haberini ve çıkış tarihini ilk kez BAU Radyo’da söyleyen ikili, dinleyenlere sürpriz yaptı.

Ender Çabuker “Tek derdim kendi şirketimi kurduğumda Türkiye’de rap müziğin mainstream‘e çıkmasıydı o yüzden kendi şirketimde hep rap müzik çıkardım. O yüzden Denisa’nın ikinci şarkısı da rap” diye dinleyenlere bir sürpriz açıklama daha yaptı.

Açıklamaların ardından şarkıyı ilk çalma sözünü veren BAU radyo’dan Enes “Şarkı ilk çıktığı anda saat kaç olursa olsun şarkı Bauradyo’da çalınacak” diye de ekledi. Denisa Gültekin ise “Rap müzik özgürlüktür parmaklıklar ardına alınamaz, alanları da kınıyoruz” diyerek çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Canlı şarkı isteğini kıramayan Denisa, son zamanlarda da popüler olan Reynmen – Derdim Olsun’u canlı olarak seslendirdi.
Denisa Gültekin doğum günüm 18 Mart ama ben Çanakkale Zaferi’nin önemini daha çok benimsediğimden dolayı doğum günümü 17 Mart’ta kutluyorum.

Bu sözlerin üzerine Ender Çabuker’in jesti olarak şarkının 17 Mart’ta çıkacağının sözünü ilk kez BAU radyo dinleyenleri ile paylaştılar.

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir