Ana Sayfa » Müzik » Deniz Seki, Tayfun Topal’la Evleniyor mu?

Deniz Seki, Tayfun Topal’la Evleniyor mu?

oduller-reklam-banner

Son günlerin en bomba magazin gündemi olarak Deniz Seki ve Tayfun Topal birlikteliğini gösterebiliriz. Çünkü herkes Deniz Seki’yi Murat Karabova ile birlikte anarken birden bire Tayfun Topal ile Alaçatı’da el ele görüntülenmesi kafaları karıştırmıştı.

Ancak her zaman başka bir bakış açısı ile bakmak olayları daha iyi anlamak ve kavramak için çok önemlidir. İşte Haber Türk Yazarı Esin Övet bu bakış açısı ile bir yazı kaleme aldı ve ”Deniz-Tayfun aşkı evlilikle taçlanabilir” dedi.

İşte Esin Övet’in yazısındaki ilgili kısım;

TAYFUN Topal’ı 24, Deniz Seki’yi neredeyse 18 yıldır tanıyorum. Ne yalan söyleyeyim ben bu aşkı çok ama çok sevdim. İkisini de birbirine çok ama çok yakıştırdım. Bana da sürpriz oldu mu? Evet oldu. Ancak kimileri gibi “Nereden çıktı şimdi bu bir anda, ne kadar hızlı oldu! Deniz bir başkası ile anılırken bir anda Tayfun ile ele ele” demedim. Neden mi? Çünkü:

– Deniz Seki, Murat Karabova ile anılırken hiçbir zaman “Evet birlikteyim” diye bir açıklama yapmadı. Sadece “Şu an birbirimizi tanıma aşamasındayız. Bilmiyorum ben de, zaman gösterecek” dedi.

– Murat Karabova ne dedi? Hiçbir şey. Yani “Evet birlikteyiz, aşk yaşıyoruz” açıklaması yapmadı.

– Sadece ikisinin adı anılınca, yan yana gelince birkaç kişi seslerini yükseltti. Hatta ben de “Kime ne! İstiyorlarsa birlikte olmak, yaşasınlar” diye bir yazı yazdım. Demek ki olmamış, birlikte yapamamışlar. Demek ki yetmemiş. Demek ki derinlerde yatan bir başka duygu varmış ve bir anda o ortaya çıkmış.

– Evet evet, Deniz Seki 8 aydır Tayfun Topal’ın sahibi olduğu People’da sahneye çıkıyor. Hatta birlikte anlaşma yaptıkları gün ben yanlarındaydım. Birbirlerine o kadar nazik ve yakındılar ki. Evet sonrasında da bu hep devam etti. Yani birbirlerine karşı ilgililerdi. Aslında bu ilişki bir anda başladı gibi gözüküyor fakat 8 aydır ufaktan ufaktan bir duygu kırıntıları varmış ikisinin de içinde sanki.

– Hani bir anda duygusal, sıcak ve güvenli bir ortamda olursun ve duygular su yüzüne çıkar ya. İşte Deniz ve Tayfun’un duygusu da Alaçatı’da ortaya çıkıvermiş.

– Bence pek de güzel olmuş. Tayfun’u yıllardır tanırım. Şunu çok net söyleyebilirim ki dürüst, vicdanlı ve kadınlara çok değer veren biridir. Tayfun, Deniz Seki’nin aradığı huzuru da ona verecektir. Ben mutlu olacaklarını, hatta bir anda nikâh masasına oturacaklarını düşünüyorum.

Yazının tamamını okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir