Ana Sayfa » Müzik » Albüm & Single » Devran 1 Saatte Zirvede

Devran 1 Saatte Zirvede

oduller-reklam-banner

Güçlü sesi ve başarılı yorumuyla hemen her şarkısını listelerin zirvesine taşıyan Merve Özbey, 4 yıl önce çıkardığı ‘Yaş Hikayesi’nin ardından ikinci albüm çalışması ‘Devran’la sevenleriyle yeniden buluştu.

Albüm çıkar çıkmaz Apple Music’de zirveye yerleşti. Apple’ın en çok dinlenenler şarkılar ve albümler listelerinde zirveye oturan Özbey, listenin ilk 10’una 5 şarkıyla girdi.

Devran 1 Saatte Zirvede

Başarılı yorumcu 8 şarkıdan oluşan albümü için birbirinden ünlü isimlerle çalıştı. Erdem Kınay, Ersay Üner, Fikri Karayel, Celil Yavuz, Can Tosun, Gülhan Aydın, Onurcan Özcan, Barış Bilgili, Okan Atakay ve Elcil Gürel Göçtü gibi ünlü isimlerin yer aldığı albümde sürpriz bir besteci daha var.

Sürpriz Besteci

Albümün sekizinci şarkısı olan ‘Eyvallah’ın sözü ve müziğine Merve Özbey kendi imza attı. Albümün ilk klibi aynı zamanda albümün çıkış parçası olan ‘Tebrikler’e çekildi.

Yönetmenliğini Bedran Güzel’in yaptığı klibin çekimleri özel izinle Çapa Fen Lisesi’nde yapıldı. ‘Devran’ bugün (24.05.2019) KNY Müzik ve DMC Müzik etiketiyle tüm dijital platformlar ve müzik marketlerde yerini aldı.

Devran 1 Saatte Zirvede

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir