Ana Sayfa » Müzik » Diva ve Süperstar Arasındaki Buzlar Eridi

Diva ve Süperstar Arasındaki Buzlar Eridi

oduller-reklam-banner

Önceki gün Fatih Ürek ile birlikte Günay Restaurant’ta sahne alan diva Bülent Ersoy, sahne performansıyla yine hayran bıraktı. Ajda Pekkan ile 6 yıl süren küslüklerini noktaladıklarını belirten Ersoy, Ajda Pekkan’ın istek şarkısını sahnede söyledi.

39.5 derece ateşle Günay Restaurant’ta sahne alan Bülent Ersoy, Ajda Pekkan’ın arayarak kendisine ‘geçmiş olsun’ dilediğini açıkladı. Süperstar ile sahne öncesinde telefon görüşmesi yapan Diva, ”Orhan Gencebay’ın ‘Bir Teselli Ver’ şarkısını okumamı, o şarkıyı benden dinlemeye bayıldığını söyledi. Böyle günlerde dostlarının varlığı en tesirli ilaçlardan bile daha şifalı insana” dedi. Bülent Ersoy, Süperstar’ın isteğini yerine getirdi

Yaklaşık 2,5 saat sahnede kalarak muhteşem bir performansa imza atan Ersoy, alkışlar eşliğinde programını noktaladı.

Ne Olmuştu?

Bülent Ersoy, 6 yıl önce bir iftarda kendisine selam vermeyen Ajda Pekkan için “Kime bu nağmeler. Allah onu ıslah etsin. Böyle ucube işte, hödük, küstah” demişti.

Ajda Pekkan bu sözler üzerine dava açmış, Bülent Ersoy 3 bin 750 TL para cezasına çarptırılmıştı. Bülent Ersoy bir hafta önce Ajda Pekkan’ı, sosyal medyada takibe aldı. Ajda Pekkan da araya giren dostlarını kırmayıp Bülent Ersoy’u önceki akşam affetti.

oduller-reklam-banner

İlginizi Çekebilir