Ana Sayfa » Etkinlikler » Divalar’ın Buluşması Nilüfer İle Başlıyor!..

Divalar’ın Buluşması Nilüfer İle Başlıyor!..

oduller-reklam-banner

“Senfonik Divalar” 22 Eylül’de Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’nda Pop müziğin divalarından Nilüfer ile başlıyor.

Klasik müziğin ünlü isimlerinden Alper Kömürcü yönetmenliğinde 40 kişilik senfoni orkestrası büyüleyici bir konser vermeye hazırlanıyor.
Moskova’da bulunan ikonik Bolşoy Tiyatrosu’nda sergilediği performanslar ile dünya çapında büyük beğeni toplayan Türk tenor Murat Karahan’da sevenleri ile Harbiye Açık Hava’da bir araya gelmeye hazırlanan Nülüfer’e konuk sanatçı olarak eşlik edecek.

“MURAT İLE GURUR DUYUYORUM”

Alper Kömürcü önderliğinde 40 Kişilik Senfoni Orkestrası ile Harbiye’de büyük bir konsere imza atmaya hazırlanan Nilüfer ünlü Türk tenor Murat Karahan için “Müthiş bir ses, bir Türk tenor olarak dünyada yakaladığı başarıdan dolayı çok gururlandım” dedi. Diğer yandan bu nazik davete ünlü tenor’un cevabı da bir okadar nazik oldu ve yoğun çalışma takvimine rağmen Türk Pop Müzik divalarından Nilüfer’i katiyen reddemeyen Murat Karahan, hayranı olduğu Nülüfer ile aynı sahneyi paylaşacak olmanın kendisi için büyük bir şeref olduğunu dile getirdi.

Çeyrek asırlık müzikal kariyerinde bir an olsun ayağı tökezlemeyen ve bu yönüyle ‘Türk Pop Müzik Divası’ lakabına layık görülen Nilüfer için bu asırlık dönemi içine alacak çok ince bir titizlik ile senfonik konser repertuarı hazırlandı.

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir