Ana Sayfa » Müzik » Dizi Yapımcılarına Seslenen Sinan Akçıl Pot Kırdı

Dizi Yapımcılarına Seslenen Sinan Akçıl Pot Kırdı

oduller-reklam-banner

Sevgilisi Burcu Kıratlı’nın oynayacağı dizilere ücretsiz müzik yapacağını söyleyerek yapımcılara çağrıda bulunan Sinan Akçıl, yeni bir açıklama yaptı. Sinan Akçıl’ın yapımcılara kendisi üzerinden çağrıda bulunması ‘Burcu Kıratlı’ya dizi teklifi gelmiyor mu?’sorularına neden olmuştu. Gelen olumsuz yorumlar üzerine Sinan Akçıl, ‘Bir jest açıklamasıydı. Birçok yapım arasından kararını verince ben yanındayım demektir. Bu kadar basit’ dedi.

Önceki gün Polat Yağcı’nın doğum gününe sevgilisi Burcu Kıratlı ile katılan Sinan Akçıl, magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Müzikal çalışmalarından ve rap-pop tartışmasından söz eden ünlü popçunun demecindeki bir ayrıntı izleyenlere hayrete düşürdü.

Eski eşi ve sevgilisi oyuncu Burcu Kıratlı’ya her konuda destek olduğu bilinen Sinan Akçıl, Burcu Kıratlı’nın oynadığı dizilerin müziklerini yapmaya talip olduğunu söyledi. Akçıl, ‘Çok güzel proje konuşmaları var Burcu Kıratlı’nın dizilerini. Ben de müziklerini yapmak istiyorum. Dizi yapımcılarına duyurulur. Telifsiz, ücretsiz yapacağım’ dedi. Eşinin rol aldığı dizilere ücretsiz müzik yapacağını söyleyen Sinan Akçıl, akıllarda birçok soru işareti oluşturdu.

Sinan Akçıl verdiği cevapla uzun süredir ekranlardan uzak olan ve teklifleri değerlendirdiğini söyleyen Burcu Kıratlı hakkında olumsuz soru işaretleri oluşmasına da sebebiyet verdi. Dizi yapımcılarına ücretsiz dizi müziği yapma konusunda çağrıda bulunan Sinan Akçıl, olumsuz bir algı oluşturdu. Zira akıllarda oluşan en büyük soru işareti ‘Burcu Kıratlı’ya proje teklifleri gelmiyor mu?’ oldu.

Kendisine gelen eleştiriler üzerine açıklama yapma ihtiyacı hisseden Sinan Akçıl, yanlış anlaşıldığını belirtti. Ünlü şarkıcı, ‘Türkiye’nin en önemli baş kadın oyuncularından ve üstelik kolay kolay dizi kabul etmeyen çok güzel bir rating canavarı için ben yapımcılara seslenmişim. Müzik yaparım o oynasın yeter ki! diye bir jest açıklamasıydı. Geyiğe dönmesin. Birçok yapım arasından kararını verince ben yanındayım demektir. Bu kadar basit’ diye konuştu.

Dizi Yapımcılarına Seslenen Sinan Akçıl Pot Kırdı

 

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir