Ana Sayfa » Radyo » Doğan Bora Çukur Dizisinde!

Doğan Bora Çukur Dizisinde!

oduller-reklam-banner

Kahramanmaraş radyolarında yayın hayatına başlayan başarılı ve sevilen radyocu Doğan Bora oyuncu oluyor. Daha önce bir çok etkinliklerde sunuculuk da yapan Doğan Bora ilk kez kamera önü oyunculuk deneyimi yaşıyor.

Show’a yönelik eğlenceli radyo programı Doğan’la Müzik Kutusu yapım ve sunucusu olan Doğan Bora programına 1 sezon ara verdiğini duyurmuştu. Şimdilerde ise her pazartesi Show Tv ’de yayınlanan Çukur dizisi kadrosuna dahil olarak kameralara ‘merhaba’ dedi. -Ünlü Değilim Ama Tanırsın- sloganıyla kendini özdeşleştiren ‘Doğan Bora’ sonunda ünlü oldu.

Sosyal medya hesaplarında binlerce takipçisi bulunan Doğan Bora, tecrübelerine bir yenisini daha eklemek, yeni ortamlarda bulunup yaşayarak öğrenmek kendisini heyecanlandırdığını söyleyen Doğan Bora, Çukur dizi oyuncusu olarak kariyerine bir yeni başarı daha ekledi. Daha önce gönüllü olarak çeşitli tiyatrolarda yer alındığı bilinen Doğan Bora, “Radyoyu tabi ki bırakmadık, sadece kısa süre ara verdik. Yeni sezon için ulusal radyolarla görüşmeler sürüyor. Oyunculuk da hiç iddialı değilim. Sevdiğim diziydi, zaten yardımcı oyuncu pozisyonundayım. Hobi olarak yapıyordum. Ama ben de buradayım.” dedi.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, Yönetmen koltuğunda Sinan Öztürk’ün oturup, 2’nci Yönetmenin Özgür Sevimli’nin, görüntü yönetmenliğini Tolga Kutluay’ın ve Başrollerinde Ercan Kesal, Perihan Savaş, Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Dilan Deniz, Rıza Kocaoğlu, Kubilay Aka, Cem Uslu, Uğur Yildiran, Alperen Duymaz, Kadir Çermik  gibi usta oyuncuların bulunduğu Çukur Dizisinin senaryosunu Gökhan Horzum Yazmaktadır.

Radyolara ne zaman döneceği merak konusu olan Doğan Bora, ekranlarda görünerek dinleyicisine büyük bir sürpriz yaptı. Kendisine başarılarının devamını dileriz. 11 Haziran’da Final bölümünü  Haliç Kongre Merkezinde izleyicisiyle buluşarak izleyecek olan Çukur Dizisi oyuncuları gelirin tamamını Tohum Otizm Vakfı yararına olduğunu bildirdi.

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir