Ana Sayfa » Müzik » Düğünde Ferhat Göçer-Sinan Akçıl Krizi

Düğünde Ferhat Göçer-Sinan Akçıl Krizi

oduller-reklam-banner

Ferhat Göçer Sinan Akçıl ile beraber sahne aldığı düğünde bir anda Hadise’li anılardan bahsetmeye başlayınca Burcu Kıratlı sinirlerine hakim olamayıp masasını terk etti. 

Ünlü televizyoncu Can Tanrıyar’ın oğlu Anılcan’ın düğününde Ferhat Göçer ve Sinan Akçıl birlikte sahne aldı. Kanal D 2.Sayfa’nın haberine göre düğünde Ferhat göçer sözlerini Sinan Akçıl’ın yazdığı “Kızım” isimli şarkıyı seslendirdi. Ferhat Göçer şarkının ardından Sinan Akçıl’a dönerek : “Bir gün Sinan’ gittim. Kapıyı çaldım, Sinan kapıyı açtı, içeride de Hadise vardı. bir baktım Hadise ağlıyordu, meğerse Sinan Akçıl, Hadise’ye öyle duygusal bir şarkı yazmış ki onu ağlatmış. O şarkı da okuduğum “Kızım” şarkısı.” ifadeleri ile Sinan Akçılın eşinin de bulunduğu düğünde eski sevgilisiyle ilgili anısını anlattı.

Bununla da kalmayan Göçer, Sinan Akçıl’ın “Biri Bana Gelsin” adlı şarkısını da o zamanlar birlikte olduğu İzel’e yazdığını söyledi. Göçer’in bu ifadelerinin ardından Akçıl : “ Ben şu an hayatımdaki bütün güzel şarkıları biricik karıma, eşime Burcu Kıratlı’ya söylüyorum. O da şu an burada.” ifadeleriyle Ferhat Göçer’e tepki gösterdi. Açıklamalardan son derece rahatsız olan Burcu Kıratlı masasını terk etti ancak Akçıl’ın ikna etmesi sonucu düğün alanına geri dönebildi.

Yaşanan tatsız olayın ardından Sinan Akçıl Instagram hesabında düğünden bir fotoğraf paylaşarak altına : “Şarkılarımla kariyerine çok büyük katkı sağladığım bir ‘adamın’ üstelik eşimin olduğu yerde yaptığı “Densiz” bir konuşma ile sağlam bir ilişkiye bir şey olmaz, konuşmayı yapan ‘kendi büyük ayıbını’ düşünsün,artı 1 not: Kızım şarkısı zamanında tüm baba ve kızlara yazılmıştır.ve Dünkü düğünün en güzeli kadınımla bu tür olaylara her defasında beraber güldük geçtik” ifadelerine yer verdi.

oduller-reklam-banner
● Misafir
Başlıklar

İlginizi Çekebilir