Ana Sayfa » Radyo » Dünya Radyo Günü’nde Radyoculara Çiğ Köfte Partisi !

Dünya Radyo Günü’nde Radyoculara Çiğ Köfte Partisi !

oduller-reklam-banner

13 Şubat Dünya Radyo Günü’nde Radyocular ‘Arsamiea Çiğ Köfte’nin yolladığı hediyeler ile çiğ köfte partisi yaparak yayına girdi.

13 Şubat Dünya Radyo Günü’nde Radyo programcılarını unutmayan ‘Arsamiea Çiğ Köfte’ hazırladığı özel hediye paketlerini radyo programcılarına yolladı.
Dünya Radyo Günü’ne özel hazırlanan çiğ köfte paketleri yayın öncesi tüm programcılara ulaştırıldı. Radyocular bugüne kadar yapılmayanı yapan ‘Arsamiea Çiğ Köfte’ye sosyal medyadan ve yayınlarından teşekkür etti.

Arsamiea Çiğ Köfte Genel Müdürü Cahit Fidan’ın yolladığı paketlerin üzerinde ise yazan mesaj radyo ve radyo severlere ne kadar önem verdiğini gösterdi.

Fidan, yolladığı hediyelerin üzerine “Kimine göre müzik kutusu, kimine göre bir haber alma aracı, bize göre ise vazgeçilmez bir dosttur radyolar. 13 Şubat Dünya Radyo Gününüz Kutlu Olsun” notunu düştü.

Radyocuları unutmayan Arsamiea Çiğköfte’ye radyoculardan teşekkür paylaşımları;

Dünya Radyo Günü’nde Radyoculara Çiğ Köfte Partisi ! Dünya Radyo Günü’nde Radyoculara Çiğ Köfte Partisi ! Dünya Radyo Günü’nde Radyoculara Çiğ Köfte Partisi ! Dünya Radyo Günü’nde Radyoculara Çiğ Köfte Partisi ! Dünya Radyo Günü’nde Radyoculara Çiğ Köfte Partisi !

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir