Ana Sayfa » Keyif » Duymayan Kalmasın Deniz Akkaya Artık Yok!

Duymayan Kalmasın Deniz Akkaya Artık Yok!

oduller-reklam-banner

Her sabah Duymayan Kalmasın programında izlediğimiz Deniz Akkaya, haberlere yaptığı sert yorumlar ve tavırları nedeni ile programdan ayrıldı. Akkaya, sayfasında yaptığı açıklamada ayrılık sebebine şöyle açıklık getirdi:

Duymayan Kalmasın Deniz Akkaya Artık Yok!

Değerli dostlar;
Bir bebek gibi büyütmüş ve kısa sürede fenomene dönüştürdüğümüz ‘Duymayan Kalmasın’dan eski partnerim Mesut Yar gibi ayrılma kararı almış bulunmaktayım. Ayrılık sebeplerimiz Mesut Yar ile paralellik göstermektedir; içerik ve konuların işleniş şekli ve formatın gereklilikleri gibi tamamen yayıncılık konuları, meslek mevzuatları yanında ülkenin içinden geçtiği bu sert süreçte belki de bir yayıncıdan beklenen PROFESYONELLİĞİ yerine getirmekte zorlanmamdır. Hele hele dün senenin ilk saatlerinde yaşanan hain saldırı sonrasında kendimde özel hayat konuşacak gücü bulamamam en önemli etkendir. Bu nedenle yarın sizlerle vedalaşmak üzere yaptığımız plandan, geri çekiliyor ve yarın yayın yapılmaması konusundaki duruşumu burada devam ettiriyorum! Benim için yarın yas günüdür; şov da her zaman devam etmemelidir…
Bir süre dinlenip yeni adresimde sizlerle buluşmak üzere enerji topluyor olacağım. Tekrar tüm ülkeme Allah sabır ve güç versin. İyi günlerde güleryüzlü yayınlarda buluşacağız.

Gelişmeleri MüzikOnair’dan takip edebilirsiniz.

oduller-reklam-banner
● Damla Sayman
Başlıklar

İlginizi Çekeblilr