Ana Sayfa » Müzik » Ebru Polat İle Bartu Küçükçağlayan’ın Arasındaki Buzlar Eridi

Ebru Polat İle Bartu Küçükçağlayan’ın Arasındaki Buzlar Eridi

oduller-reklam-banner

Ünlü şarkıcı Bartu Küçükçağlayan ile Ebru Polat arasında geçtiğimiz aylarda yaşanan gerginlik, dün gerçekleştirilen canlı yayında sona erdi.

Bartu Küçükçağlayan geçtiğimiz aylarda Twitter hesabından kendisinden dolandırma amaçlı maddi yardım talep eden kişileri eleştirmiş ve şu paylaşımı yapmıştı:

“DM’den para isteyenlerin hikayeleri çok dandik, uzun uzun kötü kötü yazıyorlar bir de. Bir tanesinin özeti ‘Kocam öldü, kızım kanser, benim de kolum kesik iki aylık kiramı öder misin?’. Bu mu yani? Aile bitmiş, bir aylık kira mı istiyorsun sadece? Twitter’a girmiş bir de gece gece.”

Bunun üzerine Küçükçağlayan’a hem takipçilerinden hem Ebru Polat’tan tepki gelmişti. Polat, “Çok dandik dediğiniz hikayeler gerçek hayat… Belki de son çaresi buradan ulaşmaktı. Ünlü olmak marifet değil, insan olmak marifet. Allah herkesin yar ve yardımcısı olsun” diyerek Küçükçağlayan’ı eleştirmişti.

Ebru Polat İle Bartu Küçükçağlayan’ın Arasındaki Buzlar Eridi

Karantina sürecinin popüler Instagram canlı yayınlarından Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altuntaş’ın yayınına katılan Polat, ünlü şarkıcıya zeytin dalı uzattı. Polat, “Şaka bir yana seni gerçekten seviyorum. Bir muhabbet olmuştu ama onu ciddiye almadığını biliyorum” diyerek Küçükçağlayan ile arasında barış ilan etti.

oduller-reklam-banner
● haberalani

İlginizi Çekebilir