Ana Sayfa » Müzik » Ebru Yaşar’dan Feridun Düzağaç’a: “Dostum Olabilecek Çizgide Değil”

Ebru Yaşar’dan Feridun Düzağaç’a: “Dostum Olabilecek Çizgide Değil”

oduller-reklam-banner

Müzik Onair, karantina sebebiyle gerçekleştirilen Instagram canlı yayınlarına hız kesmeden devam ediyor. Cüneyt Diktaş’ın keyifli sunumuyla gerçekleşen programa dün ünlü şarkıcı Ebru Yaşar katıldı.

Yayında yeni müzikal çalışmalarından bahseden Ebru Yaşar, Tarık İster’le akustik şarkılar yayınlayacağının müjdesini verdi. Arada kalan ve kendisiyle özdeşleşen şarkılarını akustik versiyonlarıyla yayınlayarak yeniden hayat vereceğini söyleyen Yaşar, çalışmalarını yakında kendi YouTube kanalında yayınlayacağını duyurdu.

YAŞAR’DAN FERİDUN DÜZAĞAÇ AÇIKLAMASI

Geçtiğimiz aylarda yorumladığı Feridun Düzağaç’ın “Alev Alev” adlı şarkısıyla ilgili soruları da yanıtlayan Ebru Yaşar, şarkıyı Düzağaç’tan nasıl aldığını açıkladı:

“Biz yüz yüze gelmedik, konuşmadık. Ben şarkıyı aradaki yapımcımız Samsun Demir aracılığıyla talep ettim, kendisi de belirli bir meblağ karşılığında vermeyi kabul etti. Ben de o meblağı kabul ettim. Sonuçta ben bir yorumcuyum ve sevdiğim şarkıları yorumlamayı seviyorum. Bu yarın Ahmet olur, Mehmet olur…”

Şarkı yayınlandıktan sonra Feridun Düzağaç’ın hayranlarından tepki toplaması ve “Ebru Hanım’a denk geldi. Konu, bütünüyle bir tesadüf hikayesinden ibarettir” açıklamasını yapması üzerine ortalık gerilmişti. Konuyla ilgili Yaşar, şu açıklamayı yaptı:

“Şarkıyı verip arkasında durmayan insanları sevmiyorum çünkü kendi şarkısı ve kendisi severek, isteyerek verdi. Ama ondan sonra mış gibi gösteren insanları sevmiyorum ve samimiyetsiz buluyorum. Kendisini de biraz samimiyetsiz buldum açıkçası. Benim için ismin önemi yok çünkü ben yorumcuyum, benim için eser önemli.”

Bunun üzerine Cüneyt Diktaş’ın “Ben bir dostluk var zannettim” demesi üzerine Yaşar “Benim dostum olabilecek bir çizgide durmuyor” dedi.

İşte o yayın;

İlgili Haberler:

Ebru Yaşar “Alev Alev” İçin Ne Kadar Ödedi?

Ebru Yaşar Alev Alev Geliyor

oduller-reklam-banner
● haberalani

İlginizi Çekebilir