Ana Sayfa » Keyif » Ekran » Ece Gürsel’in İhanet İtirafına Onur Akay’dan Flaş Yanıt !

Ece Gürsel’in İhanet İtirafına Onur Akay’dan Flaş Yanıt !

oduller-reklam-banner

“Kesinlikle her erkek aldatır” diyerek sosyal medyada tartışma yaratan Ece Gürsel’e, ses sanatçısı Onur Akay’dan videolu cevap geldi.

Bugün sabah konuk olduğu 2. Sayfa programında ihanete uğradığını ve yakaladığını açıklayan ünlü şarkıcı ve manken Ece Gürsel “Aldatılmayan kadın yoktur, kesinlikle her erkek aldatır” açıklamasını yaptı. Bunun üzerine sosyal medyada tartışma başlatan Ece Gürsel’e cevap Türk sanat müziği sanatçısı Onur Akay’dan geldi.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

#EceGürsel #OnurAkay #tbt Ece Gürsel, bugün sabah Kanal D’de yayınlanan ‘2. Sayfa’ programına konuk olmuş, ihanete uğradığını ve yakaladığını açıklamış. Ayrıca Ece, “Aldatılmayan kadın yoktur, kesinlikle her erkek aldatır.” demiş. Ece’cim, 2011 yılında benim sunduğum programa konuk geldiğinde, “Soyunmak için şartının 1 milyon dolar olduğu doğru mu?” demiştim ve sen, “Geçmişte bir sürü açık saçık resimler verdik, para almadık. Teklif geldi hayatımdaki adam dedi ki, yok hayır yapamazsın, soyunamazsın. Hadi canım derim soyunurum.” şeklinde cevap vermiştin. Kusura bakma ama 1 milyon dolar verince bana hadi canım deyip soyunmayı seçen kadını bende aldatırım.

Onur Akay (@_onurakay_)’in paylaştığı bir gönderi ()

‘Soyunmayı Seçen Kadını Ben De Aldatırım’

Ece Gürsel’i kızdıracak bir paylaşım yapan Onur Akay, 2011 yılında kendi sunduğu programa konuk olan Gürsel’in açıklamalarını, Perşembe günleri sosyal medyada yapılan ve Throw Back Thursday akımının kısaltması olan TBT notunu düşerek, Instagram adresinden paylaştı. Akay, “Ece’cim, 2011 yılında benim sunduğum programa konuk geldiğinde, “Soyunmak için şartının 1 milyon dolar olduğu doğru mu?” demiştim ve sen, “Geçmişte bir sürü açık saçık resimler verdik, para almadık. Teklif geldi hayatımdaki adam dedi ki, yok hayır yapamazsın, soyunamazsın. Hadi canım derim soyunurum.” şeklinde cevap vermiştin. Kusura bakma ama 1 milyon dolar verince bana hadi canım deyip soyunmayı seçen kadını bende aldatırım.” notunu düştü.

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir