Ana Sayfa » Müzik » Ece Seçkin’e Hollywood’dan Teklif

Ece Seçkin’e Hollywood’dan Teklif

oduller-reklam-banner

Rozz Kalliope ile iş birliği projesi ‘Benjamins 3’ dijital platformlardaki müzik listelerini kasıp kavuran Ece Seçkin, rap konusunda temkinli konuştu. Ece Seçkin verdiği bir röportajda ”Bu parça benim için sadece ‘Bir arkadaşa bakıp çıkma’ projesiydi. Devamı gelir ya da gelmez” dedi. Öte yandan ‘Adeyyo’ şarkısı Charlie’nin Melekleri filminde çalınan Seçkin, yeni bir Hollywood filminde kendisine İngilizce bir şarkı okuması için teklif geldiğini söyledi.

 

Kariyeri boyunca her zaman Rozz’a destek olacağını söyleyen ünlü şarkıcı, ‘Ben Rozz’un tanınmasına destek oldum. Gerekirse yine yaparım. Çünkü ben Ozan Doğulu dışında kimseden destek görmedim. Kendi kendime yürüdüm’ dedi.

Rap şarkı ezberleme konusunda Rozz Kalliope’nin kendisine destek olduğunu açıklayan Ece Seçkin, ”Rozz’la beraber stüdyoya girdik. Normal şartlarda kelimelerin net anlaşılması, prozodiler bizim için çok önemlidir. Rozz dedi ki, Ece bizde böyle bir kanun yok. Solist kafasından çık. Takılmadan, içinden geldiği gibi oku. Şarkıyı bir-iki saatte kaydettik.” diye konuştu.

oduller-reklam-banner

İlginizi Çekebilir