Ana Sayfa » Müzik » Ece Seçkin’in Yeni Şarkısı Şimdiden Olay Oldu

Ece Seçkin’in Yeni Şarkısı Şimdiden Olay Oldu

oduller-reklam-banner

Ece Seçkin, kendisini eleştirdiğini söyleyen söz yazarı ve şarkıcı Çağın Bodur’a verdiği yanıtla dikkat çekti. Söz ve müziği Ayşen & Kemal Şimşekyay imzalı yeni teklisi için gün sayan Ece Seçkin’i eleştiren Çağın Bodur, ‘Geçmiş Zaman’ isimli şarkıyla ilgili yanlış şarkı sözü paylaştı. Bodur’un alaycı tavrına kayıtsız kalmayan Ece Seçkin ile Çağın Bodur arasında ipler gerildi.

Çağın Bodur, sosyal medyada Ece Seçkin’in yeni şarkısıyla ilgili bir paylaşımı alıntılayarak üzerine ”Aşkın artık bende geçmiş zaman, Bende olayın artık tamam, Arama boşuna açamam, Üzüldün mü ya kıyamam” notunu düştü. Çağın Bodur’un bu paylaşımına çok geçmeden Ece Seçkin’den düzeltme geldi.

Ece Seçkin, ”Yanlış yazmışsın sevgili Çağın… Bir beden büyük gelen… Gerçekleri hiç görmeyen. Aslında hiç kimse değil Karakterin seni üzen… diye devam ediyor şarkı… Çok sevgiler başarılar” cevabını verdi.

Ece Seçkin’in Yeni Şarkısı Şimdiden Olay Oldu

Yapılan açıklama sonrası Çağın Bodur, Ece Seçkin’e kötü şarkılar seçtiğini söyledi ve şöyle devam etti;

‘Lafımın sana olmadığını sen de gayet iyi biliyorsun Ece. Böyle hedef göstererek bir yere varamayız bence. Ben her zaman destekçindim, yorumunu sevdiğimi fakat kötü şarkılar seçtiğini hep sana da söyledim,sen de iyi biliyorsun bunu’ dedi.

Ece Seçkin’in Yeni Şarkısı Şimdiden Olay Oldu

Tartışma sonrası şarkının sözlerine imzasını atan ünlü söz yazarı Ayşen Şimşekyay cephesinden de tepki geldi.

Ayşen Şimşekyay, ‘Bizi neden lekelemeye çalışıyorsun. Biz şarkılarımızı insanlar mutlu olsun diye yapıyoruz dedi. Şimşekyay ayrıca,   ‘Madem hedef biziz Ece’nin en sevilen şarkıları hoşuna mı gidiyor,adeyyo,sayın seyirciler ve bir çoğu bu şarkılar mı kötü. Herkes bu şarkıları sevip eğlendi de bir tek sen mi sevmedin vah vah .. Biz şarkılarımızı insanlar mutlu olsun diye yapıyoruz lütfen asıl sen bozma herşeyi..’ dedi.

Ece Seçkin’in Yeni Şarkısı Şimdiden Olay Oldu

Ece Seçkin, yeni albümü öncesinde hayranlarıyla buluşturacağı ‘Geçmiş Zaman’ isimli teklisi 14 Haziran’da yayında olacak.

Ece Seçkin’in Yeni Şarkısı Şimdiden Olay Oldu

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir