Ana Sayfa » Müzik » Edis: ‘Hiçbir Zaman Rap Yapmayacağız’

Edis: ‘Hiçbir Zaman Rap Yapmayacağız’

oduller-reklam-banner

Tarz değişikliğine gideceği konuşulan Edis, sosyal medya hesabından kendisine gelen ‘Gülşen ile olan şarkı rap tarzında mı olacak?’ sorusuna ‘Hiçbir zaman rap yapmayacağız’ cevabıyla net konuştu.

Geçtiğimiz hafta verdiği An’a Veda konseri ile çok konuşulan Edis, konser görüntülerini film haline getireceğini söyledi. Konser filminin bir sinemada yayınlanmayacağını belirten ünlü şarkıcı, belgesel-film için daha farklı bir yol izleyecek.

‘Auto- Tune’a Alışalım’

2020 öncesi çıkması beklenen yeni single çalışması ‘Bana Mı’ hakkında konuşan Edis, ‘Hiçbir zaman rap yapmayacağız. Bu şarkı pop- urban bir şarkı. Bana Mı’yı tüketmeyin bence’ dedi.

Öte yandan şarkıda Auto- tune kullanıldığının sinyallerini veren ünlü şarkıcı, ”Bence alışalım Auto-tune’a. Şu an rap-urban’da örneği çok, neden pop müzikte olmasın” sözlerini kullandı. Gülşen ile birlikte çıkaracağı şarkı ile ilgili detaylar paylaşan popçu, ‘Bana Mı’dan önce Gülşen ile olan şarkımızı yayınlayacağız’ dedi.

Sosyal medya hesabından hayranlarının merakını gideren Edis, yeni albümü için de çalışmaları hızlandırdığını müjdeledi. Ünlü şarkıcı, ‘Albüm ile ilgili 8 şarkı net şu ada ilginç olan ben bir tane bile yazmadım daha. 2 şarkı da ben yazarım diye düşünüyorum. Aranjman süreçleri başladı’ açıklamasında bulundu.

oduller-reklam-banner

İlginizi Çekebilir