Ana Sayfa » Müzik » Eksen “Belki Bir Gün” İle Müzik Dünyasına Giriyor!..

Eksen “Belki Bir Gün” İle Müzik Dünyasına Giriyor!..

oduller-reklam-banner

EKSEN grubunun hikayesi; Onur ve Ali’nin 2002 yılından beri olan dostluğu ve müzik yolculuğunun ardından Bayram Ali ve Levent’in ekibe katılmasıyla olgunlaşan müzik deneyimi ile birlikte 2013 yılında başladı…

Ekibin uzun süre çeşitli etkinlik, organizasyon ve kutlamalarda gösterdikleri başarılı performanslar sonrasında “EKSEN” adını dinleyicisine sevdirmeyi başardı.  Onur’un 1990’lardan bu yana biriktirmiş olduğu beste ve sözlerini grubun çatısı altında toplamasıyla “Belki Bir Gün” adlı albümü ortaya koydular. Şarkılarda 90’ların tadı her zaman duyulmakla birlikte yeni melodilerin soundlarıyla günümüzde yaşanan geçmişe özleme de bir kapı araladılar.

Eksen “Belki Bir Gün” İle Müzik Dünyasına Giriyor!..

Maxi Single albümünde 5 şarkı yer alan ve şarkılarını genel anlamda rock sounduyla birleştiren EKSEN grubu, “İmkansız” adlı alaturka şarkıyı da albüme ekleyerek müzik türlerinin evrenselliğini yansıttı. Albümdeki şarkıların aranjörlüğünü OZAN BEYDAĞI üstlenmiş olup, Mastering’ini ÇAĞLAR TÜRKMEN gerçekleştirdi.

Son dönemde bünyesine kattığı başarılı isimlerle adından söz ettiren Emre Yücelen’in sahibi olduğu “Yücelen Müzik” EKSEN grubunu da himayesi altına aldı. Şubat ayının başında dijital platformlarda yer alacak olan albüm sonrasında klip çalışmalarını hızla başlatacak olan EKSEN ekibi üyeleri müzik dünyasında yeni bir nefes olacak.

Gelişmeleri MüzikOnair’dan takip edebilirsiniz!..

oduller-reklam-banner
● Damla Sayman
Başlıklar

İlginizi Çekebilir