Ana Sayfa » Müzik » Eleştirilerin Hedefindeki İsim Khontkar Bu Defa Alkışlandı

Eleştirilerin Hedefindeki İsim Khontkar Bu Defa Alkışlandı

oduller-reklam-banner

Küfür ve hakaret içerikli şarkılarıyla sık sık gündeme gelmesinin ardından Khontkar, Trap Kont 2.5 albümden kliplendirdiği şarkısı ‘Koy’ ile çok beğenildi.

Ünlü rapçi, küfür içermeyen şarkısıyla dinleyicilerinden olumlu dönüşler aldı. Youtube’daki video klibe gelen yorumlarda ”Keşke ‘Sürtüğe Bak’tan önce bunu çıkarsaydın trendlere girerdin” ve ”Sürtüğe Bak’e tepki vermiştim ama bu şarkının hakkını veriyorum” şeklinde ifadeler yer aldı.

Khontkar Eleştirileri Dikkate Aldı

Özellikle 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kadınlara yönelik sözlü şiddet içeren ‘Sürtüğe Bak’ isimli şarkıyla topa tutulan ve binlerce disslike alan Khontkar, başta Müzik Onair olmak üzere kendisine yönelik yapıcı eleştirileri dikkate aldı ve ‘Koy’ şarkısını kliplendirdi.

Küfürlü şarkı sözlerinden dolayı zaman zaman eleştirdiğimiz Khontkar’ı ‘Sürtüğe Bak’ isimli alenen sözlü şiddet ve cinsel içerikler içeren şarkısından dolayı Türkiye Cumhuriyeti Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na şikayet etmeyi kendimize borç bilmiştik.

Nitekim Youtube da zaman zaman Khontkar’a çeşitli kısıtlamalar getirmişti. Müzik Onair başta olmak üzere bir dizi olumsuz eleştiri alan ve rap dünyasında da hedef gösterilen Khontkar, eleştirileri göz önüne aldı ve ‘Koy’ şarkısını kliplendirdi. ‘Koy’ şarkısının video klibi ve dijital platformlardaki sıralaması ‘Sürtüğe Bak’ klibinden dolayı gelen tepkilere rağmen yükselişini sürdürüyor.

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir