Ana Sayfa » Müzik » Emina Jahovic: ‘İftiralara Sessiz Kalmayacağım!’

Emina Jahovic: ‘İftiralara Sessiz Kalmayacağım!’

oduller-reklam-banner

Mustafa Sandal’ın eski eşi şarkıcı Emina Jahovic, Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programında, Sadettin Saran ile bir otel odasında gürültü çıkardığı için şikayet edildiğini ileri süren, program sunucuları Ece Erken ve Bircan Bali hakkında hukuki süreç başlatacağını söyledi.

Mustafa Sandal’dan boşandıktan sonra adı iş adamı Saadettin Saran ile anılan sırp kökenli şarkıcı Jahovic, hakkında çıkan “Bir otel odasında sevgilisi Saadettin Saran ile çok ses yaptığı için şikayet edildiği” dedikoduları üzerine Instagram hesabından ateş püskürdü.

Güzel şarkıcı ”Hakkımda çıkan asılsız haberleri yeni gördüm ve çok üzüldüm. Ulusal bir TV kanalındaki iki kadın yorumcunun hakkımda öne sürdüğü iftiralara asla sessiz kalmayacağım!’ diyerek bu iddiaları yalanladı.

İşte Emina Jahovic’in o paylaşımı;

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Hakkımda çıkan asılsız haberleri yeni gördüm ve çok üzüldüm. Ulusal bir TV kanalındaki iki kadın yorumcunun hakkımda öne sürdüğü iftiralara asla sessiz kalmayacağım! İki çocuk annesi bir kadına, “Otel odasında çok ses çıkardıkları için şikayet edildi” diye iftira atmak hangi vicdana sığıyor anlamış değilim! Üstelik söz konusu magazin programında bu yalan ve yakışıksız iftirayı dillendirenler de kadın! Bir kadın başka bir kadına nasıl böyle acımasızca sözlü şiddet uygulayabiliyor? Ben size yabancı gibi görünsem de yıllar önce Türkiye Cumhuriyeti kimliğine sahip olmuş ve o kimliği gururla taşıyan, hayatını iki evladına adamış olan bir kadın olarak tüm yasal haklarımı kullanacağım. Avukatım, söz konusu program ve yorumcularıyla ilgili hukuki süreci başlatacak. Yarınlarda; reyting uğruna bir annenin gururuyla oynanmayan, sevgi dolu bir Türkiye’ye uyanmak dileğiyle… Emina Jahovic #şidettehayır

Emina Jahovic (@yaemina)’in paylaştığı bir gönderi ()

Emina Jahovic: ‘İftiralara Sessiz Kalmayacağım!’

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir