Ana Sayfa » Keyif » Sosyal » Emine Bulut’un Çığlıkları Öldürülen Kadınların Sesi Oldu

Emine Bulut’un Çığlıkları Öldürülen Kadınların Sesi Oldu

oduller-reklam-banner

Kırıkkale’de eşi tarafından öldürülen Emine Bulut’un “Ölmek istemiyorum” dediği anlara kayıtlı kamera görüntüleri ortaya çıktı.

Cinayet, 18 Ağustos’ta bir kafede işlendi. Emine Bulut’un eski eşi Fedai Baran, 4 yıl önce boşandığı  Bulut ve kızı F.B.B. ile kafede buluştu. Aralarında çıkan tartışmayı bahane eden Baran, Emine Bulut’u kızının önünde bıçakladı.

Görüntüde kanlar içinde olan ve ayakta durmakta zorlanan Emine Bulut’un “Ben ölmek istemiyorum” diyerek feryat ettiği görüldü. Kızı F.B.B.’nin ise “Anne lütfen ölme” diyerek, annesinin başını tutarak ağlaması ise yürekleri parçaladı.

O olayların kameraya alınması ise sosyal medyada eleşrildiç Yardım etmek ya da ambulansı aramak yerine video çeken şahısın kim olduğu ise bilinmiyor.

Temmuz ayında 31 kadının erkekler tarafından öldürüldüğü biliniyor. Kadınlarla ilgili yasaların güçlendirilmesi ve suçlulara en ağır cezaların verilmesi gerekiyor.

Emine Bulut’un Çığlıkları Öldürülen Kadınların Sesi Oldu

Sosyal Medya Ayağa Kalktı

Birçok ünlü isim bu cinayete sessiz kalmayarak, erkek şiddeti için daha ağır yasalar konulmasını istedi.

Emine Bulut’un Çığlıkları Öldürülen Kadınların Sesi Oldu Emine Bulut’un Çığlıkları Öldürülen Kadınların Sesi Oldu

Emine Bulut’un Çığlıkları Öldürülen Kadınların Sesi Oldu Emine Bulut’un Çığlıkları Öldürülen Kadınların Sesi Oldu Emine Bulut’un Çığlıkları Öldürülen Kadınların Sesi Oldu

Emine Bulut’un Çığlıkları Öldürülen Kadınların Sesi Oldu

oduller-reklam-banner
● Gri Ekran
Başlıklar