Ana Sayfa » Müzik » Emrah Karaduman ve Erol Köse Birbirine Girdi: Şok İfadeler !

Emrah Karaduman ve Erol Köse Birbirine Girdi: Şok İfadeler !

oduller-reklam-banner

Emrah Karaduman partneri Aleyna Tilki’yi istismar ettiği iddiasıyla Erol Köse’den şikayetçi oldu. Şikayet sonrası hakkında soruşturma açılan Erol Köse hakkında takipsizlik kararı verilmesi üzerine Karaduman, önceki gün mahkemeye giderek takipsizlik kararına itirazda bulundu.

‘Bıçaklanmamdan Erol Köse Sorumlu’

Dilekçede; Erol Köse’nin aktif kullandığı sosyal medya hesaplarında kendisine yönelik hakareti aşan iftiralarda bulunarak kamuoyunu yanlış bilgilendirdiği ileri sürüldü. Emrah Karaduman’ın bu iftira sonrası Eskişehir’de Enis D. tarafından bıçaklı saldırıya uğradığı ve ölümden döndüğü, Enis D.’nin; Tilki’ye aşık olduğu ve bu nedenle Emrah Karaduman’a saldırıda bulunduğunu beyan ettiği, Köse’nin neredeyse Emrah Karaduman’ın hayatına mal olacağı ileri sürüldü.

Ayrıca Köse’nin Emrah Karaduman’a sesli mesaj göndererek ‘Oğlum Erol Köse ben. Bak adın sübyancı diye çıkacak, duyduğum çok şey var seninle ilgili. Akıllı ol’ diye mesaj attığı ileri sürüldü. Dilekçede, Erol Köse’nin sosyal medya hesaplarının kendisine ait olmadığına yönelik inkarı ile suçtan kurtulmaya çalıştığı da ifade edildi.

Erol Köse: ‘Duvara Çarptın !’

İtiraz sonrası Erol Köse, sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak, ‘Ah be Emrah yine duvara çarptın , ne zamandır haber yapmak suç oldu evladım ? Senin kanunlardan haberin yok sanırım. Rızası olsa da 18 yaşından küçükse karşı taraf bu istismar suçudur’ ifadeleriyle paylaşımda bulundu.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Emrah Karaduman yine duvara çarpmış! Taaa 14 yaşındayken Aleyna ile beraber oldu iddiaaıyla 2016 ‘da * çocuklara cınsel ıstısmar * suçuyla savcılıkça soruşturma başlatılmış, 2017 de de Aleyna’nın bir sapığı Emrah’ı bıçaklamış, pekı sonra ne mi olmuş? Emrah Karaduman * bu soruşturma haberını Erol Köse yazdı,Aleyna’nın fanı da bunu okuyunca hiddetlenıp bunu yaptı demiş * ve bızı şikayet etmış, savcılık da Erol Köse’nın suçu yok bu haber her yerde vardı dıye karar vermiş, Ah be Emrah yıne duvara çarptın , ne zamandır haber yapmak suç oldu evladım ? Sen kanunlardan haberın yok sanırım * rızası olsa da 18 yaşından küçükse karşı taraf bu istismar suçudur* öte yandan yukarda gorulecegı gıbı bu haber tüm gazete ve ınternetlere haber oldu, onları dava edemedın, benı ettın ben de beraat ettım, yasaya göre berrat aldım dıye tazmınat hakkımız var! şimdı bır guzel ek dava ile senden tazmınat alalım ve köy okullarına bağışlayalım da senın felaketlerın bir işe yaramış olsun ! ???

DR.EROL KÖSE (@dr.erolkose)’in paylaştığı bir gönderi ()

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir