Ana Sayfa » Müzik » Emrah’ın Oğlu Tayfun Erdoğan’ın Survivor’daki Röportajının Perde Arkası

Emrah’ın Oğlu Tayfun Erdoğan’ın Survivor’daki Röportajının Perde Arkası

oduller-reklam-banner

| MÜZİK ONAIR ÖZEL HABER |

Ünlü şarkıcı Emrah, Acun Medya’ya O Ses Türkiye, Rising Star ve  Yetenek Sizsiniz yarışmalarında şarkılarını izinsiz kullanması yüzünden dava açmış ve 54 bin TL maddi, 30 bin TL ise manevi tazminat almıştı. Acun Medya ise belirtilen tazminatı fahiş bularak davanın reddini talep etmişti.

Ancak son zamanlarda Emrah’ın oğlu Tayfun Erdoğan’ın Acun Medya yapımı olan “Survivor Türkiye” yarışmasına çıkması ve söylediği duygusal sözler gündeme gelmişti. Erdoğan’ın şu sözleri söylemesi hem programa hem de sosyal medyaya damga vurmuştu:

“Çok zor bir çocukluk geçirdim. O kadar zor zamanlardı ki 7 yaşındaki yaşıtlarım oyun oynarken birinci sınıfa giderken ben hastanelerde DNA testleri için iğne oluyordum. Çocukluğumdan beri ben babamı hiç tanımadım. Babamı ilk kez 7 yaşında bir televizyon ekranında gördüm. Daha önce babamı hiç görmemiştim”

İşte O Konuşmanın Tamamı:

Acun-Emrah arasında yaşanan dava krizinden sonra Erdoğan’ın bu söylemlerle ekran karşısına çıkması ise akıllara “Erdoğan, Emrah’ın itibarını zedelemek için mi Survivor’a çıkarıldı?” sorusunu getirdi. Konuyla ilgili şarkıcı Emrah’ın ve Acun Medya’nın ne açıklama yapacağı ise merak ediliyor.

oduller-reklam-banner
● haberalani

İlginizi Çekebilir