Ana Sayfa » Radyo » Emre Aydın : “Yazdığım Her Şarkı Benim Bir Parçam”

Emre Aydın : “Yazdığım Her Şarkı Benim Bir Parçam”

oduller-reklam-banner

Slow şarkılarıyla adını müzik listelerinde zirveye taşımış olan ünlü şarkıcı Emre Aydın geçtiğimiz günlerde Number1 Türk FM’de canlı yayınlanan Kadir Çetin ile Number1 Star Programı’nın konuğu oldu.

Program eş zamanlı olarak canlı Youtube ve Periscope yayını ile Emre Aydın ve hayranlarını biraraya getirdi.

Müziğe ara vermeyeceğim.

Albümlerinden sonra bir süre ara vermesine alıştığımız sanatçı bu konuda gelen eleştirileri haklı bulduğunu ve bundan sonra müziğe uzun ara vermeyeceğini söyledi.

Şarkı yazarken hesap yapmıyorum.

Şarkılarının genel olarak slov olması dikkat çeken şarkıcı hareketli şarkı tercih etmemesini soranlar için şöyle açıklama yaptı: ”şarkı yazarken hareketli mi slov mu olsun diye hesap yapmıyorum. Ne gelirse o çıkıyor.’’  Dedi.

Efendi çocuk karakterine büründüm.

Önceleri sosyal medyayı aktif olarak kullandığı bilinen aydın şu an sosyal hesapların sadece gerekli işleri için kullandığını söyledi.Ünlü şarkıcı sosyal medyadan çekilme durumu için ‘’Efendi çocuk karakterine büründüm.” Dedi.

‘Cinni’ mayısta vizyona girecek.

Emre Aydın’ın yönetmen koltuğuna oturduğu sinema filmi Cinni için sanatçı ilk fiminin heyecanını yaşadığını ve filmin vizyon için son hazırlıklarını tamamlama aşamasında olduğunu bildirdi.

Kız arkadaşım var.

Program sırasında sosyal medyadan gelen özel hayatı ile ilgili soruları da cevaplayan Aydın bir kız arkadaşı olduğunu fakat ünlü bir isim olmadığını söyledi.

Yazdığım her şarkı benim bir parçam.

Yazdığı şarkılardan kendisini en iyi yansıtanı merak edilen şarkıcı şöyle cevap verdi.her insan gibi benim de kafa karışıklıklarım var. Farklı zamanlarda farklı ruh halleriyle yazıyorum; bütün yazdığım şarkılar benim bir parçam.” Dedi.

oduller-reklam-banner
● MüzikOnair

İlginizi Çekebilir