Ana Sayfa » Radyo » Emre Tuncer-Aşk Kalbin Duasıdır En Çok Satanlarda!..

Emre Tuncer-Aşk Kalbin Duasıdır En Çok Satanlarda!..

oduller-reklam-banner

Tecrübeli radyo programcısı, yazar ve sosyal medyada “Hayat Felsefesi” karakteriyle fenomen olan Emre Tuncer’in ‘Aşk Kalbin Duasıdır’ ismini taşıyan kitabı en çok satanlarda 6. sıraya yükseldi.

Demet Akalın’ın da D&R mağazasına gidip kitabı bulamadığı ve ardından “çok sattığından bulamamak” şeklinde Instagram paylaşımı yaptığı kitaba ilginin büyük olduğu görünüyor. Yayınlanmasından kısa bir süre sonra çok satanlar listesinde yer almayı başaran “Aşk Kalbin Duasıdır” kitabı, edebiyat severleri benzersiz bir aşk yolculuğuna sürüklemeyi vaadediyor.
İşte sosyal medya ve edebiyat dünyasında büyük bir yankı uyandıran ”Aşk Kalbin Duasıdır” kitabından bazı alıntılar;

“Sen ol, son ol, sonsuz ol!” 

İlk aşkımsın! Sonran yok öncen kayıp. Olmadı değil, oldu başkaları ama senden sonra hepsi yok oldu. Sen, hatalarımın gösterdiği doğru, öncekilerin sürüklediği huzur yolusun. Gönlüme yağan sevda yağmurusun, her damlada şifa buluyor aşkım. Çocukluğumsun! Samimiyetim, anlamsız mutluluğum…
Yağmur ile etrafa savrulan toprak kokusu, çayımın en tatlı yudumusun. Sen benim cevapsız sorularımın cevabı, her duamda dilediğim, her nefeste özlediğimsin. Fazlasına gerek yok, yeter ki senli olsun. Sen, aşk diye yazılıp eş diye okunansın. Bu dünya bize yetmez; dediğim, cennet ortağımsın.”

Emre Tuncer-Aşk Kalbin Duasıdır En Çok Satanlarda!..

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir