Ana Sayfa » Sosyal » Fenomen » Enes Batur Kendisinden Nefret Eden Takipçisiyle Yüzleşti!

Enes Batur Kendisinden Nefret Eden Takipçisiyle Yüzleşti!

oduller-reklam-banner

Fenomen YouTuber Enes Batur, çektiği videolarla gündeme gelmeye devam ediyor. Bu kez kendisinden nefret eden takipçisiyle yüzleşen Batur’un videosu YouTube’da rekor izlenmeye ulaştı.

Zaman zaman takipçilerinin kendisini linç etmesi ve kendisinden nefret ettiğini söylemesi ile gündeme gelen YouTube ünlüsü Enes Batur, takipçisine kendisinden neden nefret ettiğini sordu. Kimliği bilinmeyen genç kadın ise “Aslında çok da nefret ediyorum diyemem ama seni itici buluyorum, bu iticilikle bunca şeye sahip olman beni sinirlendiriyor. Bunları hak etmediğini düşünüyorum” yanıtını verdi.

“REYNMEN’İN ŞARKILARI SENİNKİNDEN GÜZEL”

Çoğunlukla çocukların izleyip büyüttüğü bir kanala sahip olmasını eleştiren kadın takipçi, Batur’un çıkardığı şarkıları da beğenmediğini dile getirdi. Takipçisinin kendisine yazdığı “Reynmen’in yanında bir hiçsin sen kim b…ksun şarkı yapıyorsun?” şeklindeki mesajı okuyan Batur bu davranışının sebebini sordu. Batur’un şarkılarını Reynmen ile kıyaslayan kadın ise “Sen şarkıcı değilsin, onun şarkıları seninkilerden çok çok daha güzel” yanıtını verdi.

Batur’un kendisinden nefret eden takipçisiyle yüzleştiği videosu YouTube’da ilk 1 gün içerisinde 2 milyon kez görüntülendi.

İşte o video;

oduller-reklam-banner
● haberalani

İlginizi Çekebilir