Ana Sayfa » Müzik » Erol Köse Neden “Enes Batur Rezil Oldu” Dedi?

Erol Köse Neden “Enes Batur Rezil Oldu” Dedi?

oduller-reklam-banner

Geçtiğimiz aylarda ünlü şarkıcı Aleyna Tilki ve Edis, porno videolarıyla gündeme gelmiş ancak sonradan iki sanatçının da videolarının sahte olduğu ortaya çıkmıştı.

Konuyla ilgili ünlü müzik yapımcısı Erol Köse yaptığı açıklamada “Piyasada Aleyna’ya ve Edis’e ait olduğu ileri sürülen pornalar dolaşıyor; inanmayın ikisi de ‘fake'” yanıtını verdi. Hürriyet Gazetesi köşe yazarı Savaş Özbey’in magazin ve müzik gündemiyle ilgili sorularını yanıtlayan Köse, Tilki’nin son zamanlarda yeni şarkısı Yalan’ın beklentilerin altında kaldığı iddiasıyla ilgili de konuştu. Köse, verdiği yanıtta “Aleyna, şarkısı tutsa da tutmasa da star bence. Yakında dünyaya açılacak, az sabredin, bakın neler olacak. Bu arada piyasada Aleyna’ya ve Edis’e ait olduğu ileri sürülen pornalar dolaşıyor; inanmayın ikisi de ‘fake’ ” diyerek iki sanatçıyı da başarılı bulduğunu anlattı.

“ENES BATUR REZİL OLDU”

Öte yandan son dönemde yaptığı şarkılarla gündeme gelen YouTuberlar arasında yer alan Enes Batur’la ilgili ise “Enes’in modası geçti, şarkı yapayım derken rezil oldu” diyerek Batur’un başarısında düşüş gördüğünü kaydetti.

Savaş Özbey’in yazısının tamamını okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

oduller-reklam-banner
● haberalani

İlginizi Çekebilir