Ana Sayfa » Müzik » Erol Köse O İsmi İfşa Etti: ‘Ceren Hindistan Değil!’

Erol Köse O İsmi İfşa Etti: ‘Ceren Hindistan Değil!’

oduller-reklam-banner

Mustafa Sandal’ın oyuncu Ceren Hindistan ile sevgili olduğu iddialarını yalanlayan Erol Köse, ‘Musti’nin gerçek aşkı Ceren değil.’ dedi. Mustafa Sandal’In arabadan fotoğraf paylaştığı yüzü belli olmayan kadını ifşa eden Erol Köse, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Erol Köse O İsmi İfşa Etti: ‘Ceren Hindistan Değil!’

‘Mustafa Sandal Tam Bir Çapkın’
Ünlü yorumcu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ‘Mustafa Sandal tam bir çapkın çıktı şöyle ki , ilişki yaşadığı kadınla kadının yuzunun 1/10 u gözüken foto yayınladı. Herkes Ceren Hindistan andı oysa değildi. ( cevabı az sonra ) , fırsatını yakalayıp Ceren’e de DM ‘den aşk mesajları attı, ifşa etti Ceren , Musti kıvırdı ! ‘ ifadelerini kullandı.

Erol Köse O İsmi İfşa Etti: ‘Ceren Hindistan Değil!’

Fotoğraftaki Kadın Ceren Hindistan Değil!
Mustafa Sandal’ın geçtiğimiz günlerde arabadan paylaştığı fotoğraf olay yaratmıştı. İddialara göre yüzü tam olarak belli olmayan kadın ünlü oyuncu Ceren Hindistan’dı. Erol Köse’ye göre ise fotoğraftaki kadın Ayşegül Işık isminde genç bir kadın.
Mustafa Sandal’ın sevgilisi olduğunu iddia eden Erol Köse, Işık’ı ifşa etti. Köse, gizli aşkı sosyal medya paylaşımlarından bulduğunu dile getirdi.

‘Emina Jahovic Mağdurdu’
Ünlü magazin yorumcusu, Mustafa Sandal’ın ayrıldığı 11 yıllık eşi Emina Johovic’in Sandal tarafından aldatıldığını ileri sürerek ‘ Emina’nın yeni bir sayfa açması çok normaldi, herkes yeni boşandı hemen olur mu diyor ama resmiyet yeni idi zaten 2 yıla yakın ayrı yaşamışlardı … Yani çoktan bitmişti. Emina aslında mağdur idi. yeni bir saygın hayat kurması çocuklar açısından da harika ki Musti sevindi çünkü o da aşıktı başkasına ..’ dedi.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

??MUSTİNİN GERÇEK AŞKI CEREN DEĞİL ! EROL KÖSE YAKALAR ! Herkes Emina Sandal & Sadettin Saran aşkını konuştun, Emina Sandal ‘ı itham edenler bile olurken işin aslı öyle değildi, iddiaya göre Mustafa Sandal , Emina ‘yı aldatmıs ve bunu yakakayan Emina < yeter artık bu kaç oldu > deyip boşamıştı, boşanmış bekar bir hanım olarak da çok saygın bekar bir işinsanı Saadettin Saran ile < ciddi ve evliliğe giden (aile fotoğrafına girdi ) > yeni bir sayfa açması çok normaldi, herkes yeni boşandı hemen olur mu diyor ama resmiyet yeni idi zaten 2 yıla yakın ayrı yaşamışlardı .. Yani çoktan bitmişti ..Yani Emina aslında mağdur idi , yeni bir saygın hayat kurması çocuklar açısından da harika ki Musti sevindi çünkü o da aşıktı başkasına .. Mustafa Sandal tam bir çapkın çıktı şöyle ki , ilişki yaşadığı kadınla kadının yuzunun 1/10 u gozuken foto yayınladı ( foto 1), herkes < Ceren Hindistan > sandı oysa değildi ( cevabı az sonra ) , fırsatınyakalayıp Ceren’e de DM ‘den aşk mesajları attı, ifşa etti Ceren , Musti kıvırdı ! Peki kimdi aslında fotodaki kadın? Gerçek aşkı kimdi ? Ceren , Mustinim mesajlarını ifşa edince şu ara limoniler ama geçer ! Musti bağlar bi şarkı yapıp ! SORUNUN CEVABI : AYŞEGÜL IŞIK ( hesabı kapatır çabuk olun ! @aysglisik ( foto 2) fotoları sola itiniz ?? Gozleri vs Ceren sanıldı benziyordu , ama değil, peki nerden anladık bu gizli aşkı ; bir tüyo vereyim, birini mi stalklıycaksınnz hemen konumunu tıklayın o konumdaki ^ eşzamanlı ^ tüm storyleri ve paylaşımları görürünüz , Musti ; Göcekten şimşek fotosu paylaştıgında ( foto 3) @aysglisik da benzeri açıdan ve konumdan foto paylaştı ( foto 4) ve sonra da Mustinin tekneden ( yastıklarını tanıyorum ) foto paylastı ( foto 5) ve Mustinin köpeği lucky ile vıdeo paylaştı ( foto 6-7 ) , bu minik köpek ve Musti ise foto 8 , Musti teknede foto 9 , ve kızımız #beyazatlıprens fotosu ( foto 10) HERKES KAÇAR EROL KÖSE YAKALAR, İddiamı yayınlayacak mecralar kaynak belirtsin! Özetle kimse boşuna @yaemina ‘a @sadettinsaran ‘a laf etmesin , perde arkasında neler olmuş , bu sadece bir tanesi, yoksa kadın niye boşasın çocuğunun babasını ! Not @ Ayşegül Işık hemen kapadı profilini ! Panik başladı zaar ???????????

DR.EROL KÖSE (@dr.erolkose)’in paylaştığı bir gönderi ()

 

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir