Ana Sayfa » Müzik » Erol Köse’den Çarpıcı Açıklama: “Fenomenler Oldu Menemen!”

Erol Köse’den Çarpıcı Açıklama: “Fenomenler Oldu Menemen!”

oduller-reklam-banner

Koronavirüsün müzik sektörünü de olumsuz etkilemesinin ardından çok sayıda sanatçı konserlerini Instagram’dan canlı yayın yaparak vermeye başlamıştı. Yapılan çok sayıda canlı yayın programları ise sahte izlenme sayılarını beraberinde getirmişti.

İlgili Haber: Müzik Dünyası Instagram’daki Sahte Canlı Yayın İzlenmelerini Konuşuyor

Geçtiğimiz hafta Müzik Onair olarak konuyla ilgili ciddi ihbarlar aldığımızı açıklamıştık. Müzik Onair’dan sonra konuyla ilgili bir tespit de ünlü müzik yapımcısı Erol Köse’den geldi.

Köse, Instagram hesabından yaptığı açıklamada “131 milyon takipçili dünya starı Justin Bieber  canlı yayın açınca 33 bin izleyiciyi zor toplarken bizim 1 milyonluk fenomen ve şarkıcılar güya yüz binlerce izleniyor, buradan da anlıyoruz ki takipçi sayınız da izlenme sayınız da fake ve parayla satın alıyorsunuz. Kimse de yemiyor, fenomenler oldu menemen!” diyerek konunun ciddiyetine parmak bastı.

Erol Köse’den Çarpıcı Açıklama: “Fenomenler Oldu Menemen!”

Türkiye’den pek çok sanatçı daha önce YouTube ve Spotify’da sahte izlenme sayılarıyla gündeme gelmiş hatta Instagram takipçilerinin çoğunun sahte olduğu müzik dünyasını sarsmıştı.

oduller-reklam-banner
● haberalani