Ana Sayfa » Müzik » Esin Övet O İsimlere Övgüler Yağdırdı!..

Esin Övet O İsimlere Övgüler Yağdırdı!..

oduller-reklam-banner

Habertürk köşe yazarı Esin Övet bugünkü köşe yazısında son günlerde popüler olan ünlü isimleri kaleme aldı. Hande Ünsal, İrem Candar ve Bengü Beker gibi isimlere köşesinde yer veren ünlü köşe yazarı, bu isimler hakkında değerlendirmelerde bulundu. ‘Bu Kızlara Dikkat Edin’ diyen Övet, pop dünyasının çiçeği burnunda isimlerine adeta övgüler yağdırdı.

– Hande Ünsal: Soyadı itibarıyla hem avantajlı hem dezavantajlı Hande Ünsal. Malum ünlülerin çocukları olunca her şey değişiyor. Başarılar ya anneye ya da babaya mal ediliyor. Çocuğun yaptıkları hep didikleniyor. Hande’nin avantajı muhteşem sesli kadının kızı olması, dezavantajıysa Niran Ünsal’la kıyaslanacak olması. Fakat Hande bu durumu öyle güzel tolere ediyor, öyle güzel sıfırlamış ki, bir yol çizmiş, sadece kendinden söz ettiriyor. En iyisini yapıyor. Ben önce ‘Derdim Çok’la müptelası oldum, şimdi de ‘Oyna Oyna’ herkesi oynatıyor. Emin adımlarla ilerliyor. Devam Hande, yolundan sapma. Güzel gidiyorsun.

– Bengü Beker: Bu kış Arnavutköy Any’de çıktı ortaya. Ciddi fanları oluştu orada. Ben Bengü’yü Alaçatı Ot Festivali’nde görüp “Aman Tanrım kim bu?” dedim. Çok güzel şarkı söylüyor. Sahnede devleşiyor. Zaten oradan hızla Cihangir Hazine’ye transfer oldu, şimdi de Bodrum Yalıkavak Hazine’de sezonu açtı. Açar açmaz da müdavimleri doldurdu. Geçen akşam gittim. Henüz albümü yok ama sahneye âşık. Yazın bir kenara kocaman harflerle. İnanılmaz bir sahne yapıyor ve çok güzel şarkı söylüyor. Kendi tarzı ve tavrı var.

– İrem Candar: Aslında ben İrem’e Teoman’la birlikte söylediği ‘Bana Öyle Bakma Anlayacaklar’ ile hayran oldum. Nasıl bir ses, nasıl bir yorum. Hâlâ listemin en başında yer alır. Zaten yaptığı düetlerle tanınıyor. Şimdi ikinci albümü ‘Gül ve Akide’ çıktı. Yaz gelmişken uzun yollarda İrem’le yol alın derim. Tam da yol arkadaşı kıvamında bir albüm yapmış. Yaz akşamlarını unutulmaz kılacak sesi ve şarkılarıyla.

Kaynak: BU KIZLARA DİKKAT EDİN

oduller-reklam-banner
Başlıklar