Ana Sayfa » Müzik » Esin Övet: Simge Kariyerini İlmek İlmek İşlemiş

Esin Övet: Simge Kariyerini İlmek İlmek İşlemiş

oduller-reklam-banner

Haber Türk köşe yazarlarından Esin Övet, son dönemlerin başarılı pop sanatçılarından Simge Sağın hakkında önemli ifadelerde bulundu.

Köşe yazısında yer verdiği sanatçı hakkında ,”Son dönemlerin en dikkat çeken ismi Simge Sağın” dedi. Övet köşesinde adeta Simge’yi yere göğe sığdıramadı. Esin Övet, yazısında, “Hem çok cesur hem de çok güzel şarkı seçimleri var. İki gün önce, bir cesur adım daha attı ve sarışın haliyle ortaya çıktı. Ve “Yeni şarkı da yakında” dedi. Tabii ki, şarkıyı merakla bekliyorum. Bu arada kısa bir süre önce Alaçatı’da bir araya gelmiştik Simge ile. Hiç de öyle şu an bulunduğu yere tepeden gelen bir isim değil. Ciddi bir yol hikayesi var. İlmek ilmek işlemiş kariyerini. Hani son yıllarda sosyal medyadan ünlü olan isimler gibi bir günde ünlü olanlardan değil. Yani temelleri sağlam. O yüzden de o temeller kolay kolay yıkılmaz ve daha çok Simge’den bahsederiz.” dedi.

Başarılı sanatçının yanı sıra Simge’nin saç ve makyajlarını yapan Seçkin Sunguç’u da köşesise taşıyarak şu ifadelere yer verdi:   

“Bu arada unutmadan Simge’nin saç, makyaj, fotoğraf ve klibini Seçkin Sunguç yapıyor. Seçkin’in on parmağında on marifet. Yıllardır tanıyorum gerçekten çok başarılı.

Bir ara kendisi de yaptı bir single. Gayet de başarılıydı. Ama daha çok kendi işine yönelmeyi tercih ediyor ki bence de pek güzel ediyor. Çünkü Simge’nin çalışmalarına baktığım zaman değiyor dedirtiyor.”

Kaynak: Haber Türk

oduller-reklam-banner
● Misafir
Başlıklar

İlginizi Çekebilir