Ana Sayfa » Reklam PR » Garanti’nin Yeni Reklam Filmi Yayında!..

Garanti’nin Yeni Reklam Filmi Yayında!..

oduller-reklam-banner

Teknolojiyi sevdiren banka Garanti’nin, Engin Günaydın ve Dilan Çiçek Deniz’in baba-kızı canlandırdığı ve büyük beğeni toplayan reklam kampanyasının yeni filmi yayınlandı.

Garanti’nin Yeni Reklam Filmi Yayında!..Yenilenen Garanti Cep ve İnternet ile Esnaf ve KOBİ’ler işlerini artık çok daha kolay takip edebiliyor. Müşterilerin tek bakışta finansal durumlarını görüntüleyebilecekleri, ürün ve bankacılık ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanan bir ana sayfa devreye alındı.
Garanti Cep ve İnternet’te esnaf ve KOBİ’lere özel yepyeni deneyimi konu alan reklam filminde; Duygu Sabit ve Ayhan Sabit bir iplikçi dükkanına girer. İplikçinin geleneksel yöntemlerle gelir-gider-pos-çek hesabı yaptığını gören Ayhan Sabit, yine soruna kendi yöntemleriyle çözüm bulmaya çalışır. İpliklerin renklerine göre gelen para, giden para – postan gelenler hesabı yaparken dükkan boyunca ipler germeye başlar ve iş iyice içinden çıkılmaz bir hal alır. Tam bu sırada kahramanların yaşadığı kafa karışıklığı üzerine Ugi, Garanti Cep ve Garanti İnternet’te tek ekranda ayrı ayrı gelen para – giden para ve POS işlemlerinin görüntülendiğini gösterir. Garanti Cep müşterisi iplikçi Şevket Bey de bu şekilde uygulamanın yenilenen özelliklerinden haberdar olarak bu deneyimi yaşamaya başlar.

 

oduller-reklam-banner
● Misafir
Başlıklar