Ana Sayfa » Müzik » Evden Çıkmadan Albüm Yapmak İster Misin? İşte Büyük Fırsat…

Evden Çıkmadan Albüm Yapmak İster Misin? İşte Büyük Fırsat…

oduller-reklam-banner

Dijital Meydan müzik yapım şirketi kurucuları ünlü aranjörler Özkan Meydan ve Alican Özbuğutu sosyal medya hesabından sesini duyurmak isteyen müzisyenlere fırsat sundu.

Koronavirüs salgını nedeniyle evde geçirilen zamanı avantaja dönüştürmek isteyen genç müzisyenlere destek olacaklarını açıklayan ikili, #evdekal etiketi altında paylaşılan müzik videolarını inceleyeceklerini ve aralarından seçilen 5 kişiye ayrı ayrı 5 şarkı yapıp, bir albüm olarak paylaşacaklarını söyledi.

Açıklamada ayrıca, ”Cover ya da kendi bestenizle katılabilirsiniz. Videolarınızı paylaşırken ‘ #evdekal ‘ etiketi eklemeyi Alican Özbuğutu, Özkan Meydan ve Dijital Meydan hesaplarını takip etmeyi unutmayın” ifadelerine yer verildi.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Uzun zamandır Dijital Meydan @dijitalmeydan @ozkanmeydan @alicanozbugutu ekibi olarak kendi imkanları ile sesini duyurmaya çalışan birçok müzisyen kardeşimize destek olacak bir proje düşünüyoruz. Malum ülkemiz ve Dünya olarak kötü bir dönemden geçiyoruz. Bu zamanı boş geçirmemek adına #evdekal etiketi altında paylaşılan tüm müzik videolarını bu süreçte inceliyor olacağız. Aralarından beğendiğimiz 5 arkadaşımıza ayrı ayrı 5 şarkı yapıp bir albüm olarak paylaşacağız. Bu kötü zamanı iyi değerlendirebileceğiniz güzel bir fırsat herkese bol şanslar 😉 Cover yada kendi bestenizi seslendirebilirsiniz. Videolarınızı görmemiz için#evdekal etiketini ve @ozkanmeydan @alicanozbugutu @dijitalmeydan hesaplarını etiketlemeyi ve takip etmeyi unutmayın.

Özkan Meydan (@ozkanmeydan)’in paylaştığı bir gönderi ()

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir