Ana Sayfa » Keyif » Evlenince Popülerliği Düşen Ünlüler!..

Evlenince Popülerliği Düşen Ünlüler!..

oduller-reklam-banner

Evlenince Popülerliği Düşen Ünlüler!..

Medya dünyasının tanınmış isimleri evlilik kararı alınca izleyicisi tarafından eskisi kadar yoğun ilgi görmeyebiliyor.

Evlendikten sonra izleyicisi tarafından eskisi kadar yoğun ilgi görmeyen ünlüleri araştırdık…

1-Kıvanç Tatlıtuğ

Dizilerde sanat yönetmenliği yapan Başak Dizer ile 2016 yılında evlenen Kıvanç Tatlıtuğ, popülerliği düşen ünlüler arasında. Evlendikten sonra rol aldığı Cesur ve Güzel dizisinin izleyici tarafından ilgi görmemesi Kıvanç Tatlıtuğ’un popülerliğinin düştüğünün göstergesi.

2- Merve Boluğur 

Şarkıcı Murat Dalkılıç ile evlendikten sonra uzun süre bir projede rol alamayan Merve Boluğur, son rol dizide izleyici tarafından ilgi görmedi. Star TV ekranlarında yayınlanan ‘İçimdeki Fırtına’nın reytingleri düşük gelince dizi final yapma kararı aldı.

3-Kenan İmirzalıoğlu 

Ekranların ve beyaz perdenin en çok aranılan isimleri arasında yer alan Kenan İmirzalıoğlu oyuncu Sinem Kobal ile evlendikten sonra popülerliği düşen ünlüler arasında. Evlendikten sonra Cingöz Recai filmin başrolünde yer alan İmirzalıoğlu izleyici tarafından ilgi görmedi, film beklenen gişeyi sayısını yakalayamadı.

4- Sinem Kobal

Dizilerin aranılan isimlerinden olan Sinem Kobal da evlendikten sonra popülerliği düşen ünlüler arasında. Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile evlendikten sonra ne sinema filminde ne de dizi projesinde yer alabilen Sinem Kobal şimdilerde Yüz Yüze dizisinde rol alıyor. Show TV’de yayınlanan dizide başrol alan Sinem Kobal izleyici tarafından ilgi görmedi ve Yüz Yüze dizisi 4. bölümde ekrana veda etmeye hazırlanıyor.

5-Tolgahan Sayışman 

Bir zamanlar en çok aranan oyuncular listesinde ilk sıralarda olan Tolgahan Sayışman da evlendikten sonra popülerliği düşen ünlüler arasında. Oyuncu Almeda Abazi ile evlendikten sonra rol aldığı sinema filmi ‘Eski Sevgili’ istenilen gişe sayısını yakalayamadı, Star TV’de yayınlanan Siyah İnci dizisi de izleyici tarafından ilgi görmedi. Tolgahan Sayışman’ın Siyah İnci dizisi 5. bölümde ekrana veda etmeye hazırlanıyor.

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir