Ana Sayfa » Müzik » Albüm & Single » Evrim Derin feat. Eser Perkins “Mind” Klibi Yayında!..

Evrim Derin feat. Eser Perkins “Mind” Klibi Yayında!..

oduller-reklam-banner

Evrim Derin feat. Eser Perkins’in, Yazz Müzik etiketiyle yayınlanan “Mind” isimli tekli çalışması, video klibi yayında.

Söz: Alara Noyan, Müzik: Evrim Derin, Aranje: Evrim Derin, Vokal: Eser Perkins, Mix: Burak Ayaz, Prodüktör: Volga Tamöz.

Evrim Derin feat. Eser Perkins – Mind

Evrim Derin Kimdir?
Evrim Derin, 29 Haziran (1990) Üsküdar doğumludur. İlkokul dönemlerinde sutopu sporu ile tanışan Evrim, 14 yıl lisanslı sporculuk yapmış, 6 kez Türkiye Şampiyonluğu ünvanını kazanmıştır.

Babasının da müzisyen olması, müzik enstrümanları ile erken yaşlarda tanışmasına vesile olmuştur. 2005 yılında bir arkadaşının tavsiyesi üzerine aranjman programları ile tanışmış ve amatör olarak kendi müzik altyapılarını oluşturmaya başlamıştır.

Kendini müzik düzenlemeleri konusunda yıllardır geliştiren Evrim Derin, bunu meslek edinmeye karar vermiş ve o dönemlerde üniversite eğitimi gördüğü Endüstriyel Tasarımı 3. sınıfta bırakmıştır.

2013 yılında Connection Records DJ Academy’den DJ’lik eğitimi almış ve başarıyla mezun olmuştur. 2014 yılında Türkiye’de ki birçok başarılı DJ’inde kadrosunda bulunduğu internet radyosu olan RADIO CUE’yu hayata geçirmiştir. 2018 yılının Şubat ayında; İlk Single Albümü ‘Mind’, Yazz Records etiketiyle piyasaya çıktı.

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir