Ana Sayfa » Müzik » Albüm & Single » Fatih Aydın Yeni Albümü ‘Serenat’ı Müzikseverlerle Buluşturdu!..

Fatih Aydın Yeni Albümü ‘Serenat’ı Müzikseverlerle Buluşturdu!..

oduller-reklam-banner

Çıkışıyla birlikte Türk Müziğine çok farklı bir soluk getiren “Şiirden Şarkılar” ve “45’lik Şarkılar” albümlerinin ardından Fatih Aydın, “Serenat” adını verdiği yeni albümü ile müzikseverlerle buluştu.
Doğan Müzik yapımcılığında yayınlanan albümü Fatih Aydın: “Türkiye’nin zengin müzik kültürünün, zengin bir senfonik altyapı ile geleceğe taşınması.” şeklinde özetliyor. Müzik Direktörlüğünü Türkiye’nin önde gelen müzisyenlerinden Osman İşmen ve Çağrı Kodamanoğlu’nun yaptığı albümde ki tüm söz ve müzikler önceki albümlerde olduğu gibi Fatih Aydın’a ait.
Serenat Albümüne, Türkiye’nin kendi dalında en iyi müzisyenleri ile birlikte İstanbul Opera ve Senfoni Orkestrası Sanatçıları yer aldı.
2 Stüdyo’da aylarca süren yoğun çalışma süreci sonrası 17 şarkıdan oluşan albüm, birçok farklı müzik kültürünün birbiriyle etkileşimini de bizlere sunuyor.
Daha önceki albümlerinde Floransa’dan Cape Town’a kadar uzanan bir klip yelpazesi ile ülkemizde ‘Klip Kültürünü’ farklı bir seviyeye taşıyan Aydın, yeni çekeceği kliplerle de dünyanın en güzel şehirlerini müzikseverlerle buluşturmayı hedefliyor.

Fatih Aydın Yeni Albümü ‘Serenat’ı Müzikseverlerle Buluşturdu!..

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir