Ana Sayfa » Etkinlikler » Fatih Erdemci, Akustik Performansıyla Monc Live Sahnesinde!..

Fatih Erdemci, Akustik Performansıyla Monc Live Sahnesinde!..

oduller-reklam-banner

“Ben Ölmeden Önce” şarkısı ile 90’lı yıllara damgasını vuran Fatih Erdemci, 2017’de “Kapılar” albümü ile tekrar müzikseverlerin karşısına çıkmıştı. Bu 18 yıllık molada kendisine inanan, yaptığı müziği seven yol arkadaşlarımı bulduğunu ifade eden Erdemci’yi olgunlaşmış haliyle canlı dinlemek isteyenler 7 Temmuz Cumartesi akşamı saat 21:00’da Suadiye’de bulunan Monc Live’a bekleniyor. Fatih Erdemci’nin bu keyifli akustik performansı için üniversite öğrencilerine sınırlı sayıda ayrılan “1 Bilet Alana 1 Bilet Bedava” kampanyasından faydalanmak için (0216) 410 39 37 numaralı telefondan mekanı arayarak bilgi alabilir, rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Müzik Onair sponsorluğunda gerçekleşecek bu konserin Facebook sayfasına buraya tıklayarak gidebilirsiniz.

Fatih Erdemci kimdir?

1970 yılında İstanbul’da doğdu. Çocukluk ve gençlik yıllarını Kadıköy’de geçirdi. 16 yaşında gitar çalmaya, 17 yaşında beste ve söz yazmaya başladı. Şarkılarını amatör sahne çalışmalarında çalıp söyledi.
1993 yılında ilk profesyonel bestecilik çalışmasını gerçekleştirdi. Yonca Kocadağ’ın “Her Daim Yonca” adlı albümünde 8 bestesi yer aldı ve albümün süpervizörlüğünü üstlendi. Çoğunlukla İstanbul ve güney sahillerinde olmak üzere, uzun süre canlı performanslar yaptı. 1997 yılında Türkiye’nin ilk toplama albümü olan 9’da 9 ‘da “Ben Ölmeden Önce” adlı şarkısıyla yer aldı.
1999 yılında tüm söz ve besteleri kendine ait, içinde “Ben Ölmeden Önce” nin de yer aldığı “Yaşamak Zor” albümünü çıkardı. Müzikal yaşantısına canlı performanslarıyla devam etti. Uzun bir aradan sonra yine kendi söz ve besteleriyle “Kapılar” albümünü müzikseverlerle paylaşıyor.

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir