Ana Sayfa » Müzik » Ferhat Göçer İle Sinan Akçıl Birbirine Girdi!

Ferhat Göçer İle Sinan Akçıl Birbirine Girdi!

oduller-reklam-banner

Ferhat Göçer Sinan Akçıl ile beraber sahne aldığı düğünde bir anda Hadise’li anılardan bahsetmeye başlayınca Burcu Kıratlı sinirlerine hakim olamayıp masasını terk etti.

Ünlü televizyoncu Can Tanrıyar’ın oğlu Anılcan’ın düğününde Ferhat Göçer ve Sinan Akçıl birlikte sahne aldı.  Kanal D 2.Sayfa’nın haberine göre düğünde Ferhat Göçer sözlerini Sinan Akçıl’ın yazdığı “Kızım” isimli şarkıyı seslendirdi. Ferhat Göçer şarkının ardından Sinan Akçıl’a dönerek bu şarkının Hadise’yi ağlattığını söyleyince Burcu Kıratlı düğünü terk etti. Bunun üzerine Instagram hesabından açıklama yapan Akçıl yeni bir tartışmanın da fitilini ateşledi.

“Şarkılarımla kariyerine çok büyük katkı sağladığım bir ‘adamın’ üstelik eşimin olduğu yerde yaptığı “Densiz” bir konuşma ile sağlam bir ilişkiye bir şey olmaz, konuşmayı yapan ‘kendi büyük ayıbını’ düşünsün, artı 1 not: Kızım şarkısı zamanında tüm baba ve kızlara yazılmıştır.ve Dünkü düğünün en güzeli kadınımla bu tür olaylara her defasında beraber güldük geçtik” ifadelerine yer verdi.

“Medya Maymunluğu Yerine Şarkı Yaz”

Bunun üzerine Ferhat Göçer’den Instagram hesabından açıklama geldi.Göçer, ” Kızm şarkısının hikayesini paylaşabilir miyim?” diye Sinan Akçıl’a sorduğunu ve izin aldığını belirtip, “Burcu Kıratlı’ya “Eğer üzdüysem, özür dilerim” dedi.

Göçer Akçıl için ise ağır konuştu: “Medya maymunluğu için harcadığın eforu şarkıların için harcasan,eskisi gibi hit şarkılar çıkaracağına eminim. Bir ağabey tavsiyesi” yazdı.

İşte O Paylaşımlar:

Ferhat Göçer İle Sinan Akçıl Birbirine Girdi! Ferhat Göçer İle Sinan Akçıl Birbirine Girdi! Ferhat Göçer İle Sinan Akçıl Birbirine Girdi! Ferhat Göçer İle Sinan Akçıl Birbirine Girdi!

 

İlgili Haber: Düğünde Ferhat Göçer-Sinan Akçıl Krizi

oduller-reklam-banner
● Gri Ekran
Başlıklar

İlginizi Çekebilir