Ana Sayfa » Müzik » Ferhat Göçer Sosyal Medyada Sanatçı Kimliğini Zedeliyor!

Ferhat Göçer Sosyal Medyada Sanatçı Kimliğini Zedeliyor!

oduller-reklam-banner

Ünlü şarkıcı Ferhat Göçer, daha önce Sabahattin Ali müzikalinin yapılmasında rol almış ve sanat camiası tarafından bol takdir toplamıştı. Göçer’in bu kadar önemli bir işe imza atmışken son zamanlarda sosyal medya hesabında yaptığı “takipçi kasma” paylaşımları ile gündeme gelmesi ise sanatçı kimliğine zarar veren bir durum olarak konuşuluyor.

İlgili Haberler:

Ferhat Göçer, daha önce de gündeme geldiği üzere Twitter hesabından kendisini takip eden kişileri takip etme, “fav geceleri” düzenleme gibi etkinlikler başlatmıştı. Kendisini takip eden ya da etiketleyen kişileri takip etmeye başlayacağını açıklayan Göçer, bu davranışıyla takipçilerini şaşırtmış hatta bazı takipçileri de bu sebeple hesabının gerçek olmadığını düşünmüştü.

ACUN ILICALI VE HALUK LEVENT’E GÖNDERME

Yaptığı hatayı istikrarlı şekilde sürdüren Göçer, bugün Twitter’da Haluk Levent ve Acun Ilıcalı’ya gönderme yaptı. Ilıcalı, en son geçtiğimiz hafta Instagram canlı yayınında izlenme rekoru kırmış ve Levent ise YouTube hesabını takip etmeleri için hayranlarına çağrıda bulunmuştu.

İkiliye ince gönderme yapan Ferhat Göçer, şu sözleri paylaştı:

“Haluk YouTube’da… Acun Instagram’da canlı yayında takipçi kasıyor, onlar cool, onlara bir şey demiyorsunuz; benim burada itibarım zedeleniyor, öyle mi? Öleyim ben”

Ferhat Göçer Sosyal Medyada Sanatçı Kimliğini Zedeliyor!

Göçer’in bu sözleri üzerine Levent ise Twitter’dan Göçer’e destek verdi. Bunun üzerine Levent Twitter’da bir kez daha gündemde olurken Göçer’in gündemde yer almaması ise dikkatlerden kaçmadı.

Ferhat Göçer Sosyal Medyada Sanatçı Kimliğini Zedeliyor!

Ferhat Göçer Sosyal Medyada Sanatçı Kimliğini Zedeliyor!

Göçer’in Sabahattin Ali Müzikali gibi müzik adına önemli bir işe imza attıktan sonra, hatta müzikaldeki fotoğrafını Twitter hesabında profil resmi olarak güncelledikten sonra bu tarz haberlerle gündeme gelmesi sanatçının kendi elleriyle itibarını zedelemesine yol açtı. Göçer’in bu davranışları “Sabahattin Ali’nin kemikleri sızlıyor” gibi ağır yorumların yapılmasına sebep oldu.

İlgili Haberler:

Ferhat Göçer Ve Metin Şentürk’ün Twitter Kazası

oduller-reklam-banner
● haberalani

İlginizi Çekebilir