Ana Sayfa » Müzik » Ferhat Göçer’in Sosyal Medyada Takipçi Hamleleri Devam Ediyor!

Ferhat Göçer’in Sosyal Medyada Takipçi Hamleleri Devam Ediyor!

oduller-reklam-banner

Twitter hesabındaki takipçi sayısını artırmak için türlü yollar deneyen Ferhat Göçer, sosyal medya hamleleriyle her geçen gün şaşırtıyor.

Instagram’ın fenomenler ve bazı ünlüler tarafından parsellendiğinden dem vuran Ferhat Göçer, ‘Twitter’da şansımı deneyeceğim’ dedi ve ilkin kendisini takip eden herkesi takip edeceğini vaat etti.

Ünlü şarkıcı daha sonra ‘Takip edeni, ismimi andığı ve bana mention attığı anda favlarım’ sözüyle takipçilerinin paylaşımlarını beğeneceğini söyledi. Göçer, Cuma günlerini ‘Takibe takip’ günü ilan etti ve o saatte sosyal medyada kendisini takip edenleri takip edeceğinin sözünü verdi.

‘Deli Planlarım Var…’

Zaman zaman Twitter’da en çok konuşulan konular arasına giren ünlü şarkıcı, eleştiri oklarının da hedefi oldu. Bazı sosyal medya kullanıcıları sosyal medyadaki takipçi sayısını bu kadar önemsemesinin bir sanatçıya yakışmadığını söyledi. Bazı kişiler ise takip ettiği halde geri dönüş yapmadığına dair yorumda bulundu.

Ünlü şarkıcı son olarak ”Bu takibe takip olayı ile ilgili deli planlarım var… Size de faydası olacak… Hepinizin takipçisini en az 10 kat arttıracak. Yakında…” paylaşımıyla sosyal medya takipçi sayısını artırmaya devam edeceğinin sinyallerini verdi.

Ferhat Göçer’in Sosyal Medyada Takipçi Hamleleri Devam Ediyor! Ferhat Göçer’in Sosyal Medyada Takipçi Hamleleri Devam Ediyor!

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir