Ana Sayfa » Müzik » Fulin’in Müzik Kariyeri Bitti mi?

Fulin’in Müzik Kariyeri Bitti mi?

oduller-reklam-banner

Fulin’in Müzik Kariyeri Bitti mi?Adını Aleyna Tilki ile girdiği münakaşa ile duyuran, ardından Demet Akalın’ından aldığı destekle iyiden iyiye magazin gündemine haber olan şarkıcı Fulin Şingirik nerede?

Aleyna Tilki ile Demet Akalın’ın sosyal medyadan yaşadıkları polemikler ile aralarında oluşan buzları eritmesi sonucu duruma bozulan ve Demet Akalın’a “saygım var ama sevgim yok” diyen Fulin son zamanlarda hiç bir konser etkinliğinde yer almıyor.

Şarkıcıların art arda yeni şarkı ve albüm yayınladığı şu günlerde yeni şarkı çıkaracağını duyuran ama uzun zamandır şarkı ile ilgili bir çalışma bilgisi paylaşmayan Fulin’in herhangi bir etkinlikte de yer alamaması da dikkat çekiyor.

Verdiği bir röportajda müzik yapmanın çocukluk hayali olduğunu söyleyen Fulin’in son zamanlarda özellikle genç şarkıcıların yer aldığı belediye konserleri ve plaj konserlerinde dahi yer almaması “Fulin’in müzik kariyeri bitti mi?” sorusunu akıllara getirdi.

Sosyal medyadan konser listelerinin tabiri caizse yarıştığı paylaşımların yanı sıra Fulin’in sosyal medyadan genellikle üzgün ve atarlı sözler paylaşması ile oldukça dikkat çeken bir diğer durum.

Genç  şarkıcı Fulin Şingirik’in bu durgun duruşu sonrası müzik dünyasında çalışma yapıp yapmayacağı merak konusu…

Bi an gelir… Sessiz kalırsın… Tüm düşünceler durur..

Fulin (@fulinnet)’in paylaştığı bir gönderi ()

Merhaba 🙂🙃⭐️🦋⭐️🦋☀️

Fulin (@fulinnet)’in paylaştığı bir gönderi ()

🍔🍟

Fulin (@fulinnet)’in paylaştığı bir gönderi ()

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekeblilr