Ana Sayfa » Radyo » Geveze’nin Son Öğrencisi Baykuş

Geveze’nin Son Öğrencisi Baykuş

oduller-reklam-banner

Geçtiğimiz haftalarda Süper FM’de Emirhan Erzurumlu’yu ağırlayan Geveze, şimdi de Emirhan’ın yayınına konuk oldu. Bahçeşehir Üniversitesi ögrencisi Emirhan Erzurumlu 3 yıldır yaptığı radyo yayını ( Baykuş ) ile altmıştan fazla sanatçıyı konuk almış, ulusal ve yerel basında yer edinmişti.

Online radyolar arasında isminden çokça söz ettiren BAU radyonun gözdesi şimdi de Aydın Doğan Vakfı Genç İletişimciler yarışmasına göz dikti.

Gazeteciler Cemiyeti ve Aydın Doğan Vakfı’nın ortak girişimiyle düzenlenen ve 70’ten fazla üniversitenin katılacağı bu yarışmada favori olarak Emirhan Erzurumlu’nun sunduğu ‘Baykuş’ programı gösteriliyor.

Yarışmaya, 28 yıllık bir radyo efsanesi Geveze ile yaptığı yayının kaydını gönderen Emirhan ” Yarışma için ayrı bir çaba göstermedim. Ben her zaman nasıl yayın yapıyorsam aynı şekilde yaptım. Kendime güveniyorum. Sonuç olarak tek seferlik güzel bir iş çıkartıp onu yarışmaya gönderip sonrasında vasat işler yapan bir radyocu olmayacağım. Jürilerimizi kandırmadan yayın bittiği gibi kaydı alıp gönderdim. 3 yıldır program yapıyorum. Mükemmelim diyemem kötüyüm de diyemem ama her zaman güzel işler çıkartırım ve asıl onemli olan hep aynı kalitede kalmaktır.” dedi.

Geveze ise öğrencisi Baykuş ile ilgili,” Bu programı gel Süper FM de yap 15 milyon kişi ve 60 farklı ülkede dinlen dedim ve kabul etmedin. Sünger gibi bir insanım asla sinirlenmem çok nadir kızdığım şeyler olmuştur. Mesela bunu reddetmene kızdım.” dedi.

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir