Ana Sayfa » Radyo » Gizem: Nihat Odabaşı’na Evlenme Teklifini Ettim

Gizem: Nihat Odabaşı’na Evlenme Teklifini Ettim

oduller-reklam-banner

Türkücü Mahmut Tuncer’in popçu kızı Gizem, ilk albümü “Aşk Uykusu” ile Yasemin Şefik’in Best Fm’deki programına konuk oldu.

4 yıl süren çalışmalar sonucunda çıkardığı albümü hakkında konuşan Gizem; “Hayal ettiğim gibi bir albüm oldu. Sony Music Türkiye, Ayla Çelik, Ersay Üner, Erhan Bayrak, Murat Güneş ve Nihat Odabaşı ve daha niceleri çalışmak istediğim isimlerdi. Onlar da beni geri çevirmedi” dedi.

Albümün ilk klibi “Ayrılık Zamanı” isimli şarkısına ait

Yasemin Şefik’in “Nihat Odabaşı’na evlenme teklifi etmişsin. Doğru mu?” sorusu üzerine; “Vallahi ona bayılıyorum. Evlenme teklifini ettim. Benim kaç senelik hayalim onunla çalışmak. Bu arada henüz cevap alamadım teklife” dedi.

BABAM İYİ Kİ MAHMUT TUNCER!

Çocukluk yıllarında “Dansöz” olmak istediğini kahkahalarla anlatan Gizem, “Çocukken İbrahim Tatlıses, Seda Sayan, Petek Dinçöz…gibi isimler evimize gelirlerdi. Küçüktüm ama neler konuştuklarını çok iyi hatırlıyorum. Buradan onlara sesleniyorum bakın her şeyi hatırlıyorum” diyerek güldü.

“Sanıyorlar ki babam evde durup durup halay çekiyor. Yok öyle bir şey. İyi ki babam Mahmut Tuncer. Babam ünlü ama normal bir aile gibi yaşadık. Akşam 6 olduğunda hepimiz yemek masasındayız” dedi.

oduller-reklam-banner

İlginizi Çekebilir